Владимир Владимиров , 29 июня 2019 в 22:01

Продовольство, вода і енергоресурси

 Нещодавно тим, хто вважав, що зміна клімату, незабезпеченість енергоресурсами і нестача продуктів харчування - проблеми далеких країн, довелося задуматися.

Клімат змінюється. В минулому році в цілому ряді країн температурні показники досягли рекордних значень за всю історію спостережень.

Продовольство теж постраждало. Росія і США тільки що пережили серйозні посухи, які в значній мірі позначилися на врожаї в цих країнах.

Питання енергоресурсів також виступає на перший план. Тільки погляньте як розгорілася між Китаєм і Японією сварка через невеликі незаселені острови, реальна цінність яких - криється там, як передбачається, у не розвіданих покладах викопного палива. Йдеться про важливі і взаємопов'язаних питаннях, які нікуди не зникнуть. Причому зусилля однієї країни, спрямовані на поліпшення ситуації, можуть насправді погіршити стан справ в сусідній країні, на що вказують деякі аналітики.

У зв'язку з цим, особливе значення набувають сучасні, конкурентні умови функціонування еєнергоринків якісне постачання електричної енергії та її точний облік. Саме цими питаннями займається компанія «ЕНЕРДЖИ ЛАЙН». Супровід сучасних систем обліку енергоресурсів, а також саме постачання електричної енергії до споживача - основні напрямки її діяльності.

Гра «Музичні стільці», в яку грають діти, нещадна. Чим менше вільних стільців, тим судомніші їх пошуки. Ті, хто бачив, як дорослі грають в цю гру, знає, що це не виглядає набагато достойніше.

А тепер уявіть, що стільці - це природні ресурси, наприклад, вода і викопні види палива. І уявіть, що гравці - мільярди людей.

А тепер ще додайте до цієї картини той факт, що кількість гравців збільшується, а обсяг ресурсів скорочується.

У сфері безпеки ми часто аналізуємо, які зміни можуть привести до конфліктів. Але найчастіше простіше повернутися до основних фактів. Як сказав Альберт Ейнштейн, «Порожній шлунок - не кращий політичний радник». І це як і раніше вірно, а може і тим більше вірно сьогодні.

Оскільки ці проблеми не тільки можуть стати серйозною причиною для занепокоєння в майбутньому, а вже мають колосальні наслідки в глобальному масштабі. Сьогодні, за даними ООН, більше людей гине через проблеми, пов'язаних з водою і санітарією, ніж через війни.

Проблема голоду в Індії, яка є другою найбільш густонаселеною країною в світі, віднесена до категорії «викликають тривогу» в Глобальному індексі голоду за минулий рік.

Ємен, став плацдармом для дій Аль-Каїди на Аравійському півострові, через кілька років буде першою країною, в якій вичерпаються запаси води.

Лауреат Нобелівської премії миру за участь в боротьбі з голодом одного разу сказав: «Не можна побудувати світ на порожньому шлунку і людській убогості».

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю