Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Владимир Владимиров , 3 июня 2018 в 12:07

Про які іграшки мріють діти

 Сучасних дітей дерев'яними конячками і ляльками вже не здивуєш. У нового покоління і нові мрії. Батьки, готуйте кишеню ширше: представляємо вам самі популярні іграшки, які хочуть всі діти без винятку.

ІНТЕРАКТИВНІ ВИХОВАНЦІ HATCHIMALS COLLEGGTIBLES (ХАТЧИМАЛС)

Іграшка буде цікава як дівчаткам, так і хлопчикам у віці 4-8 років. В яйці з сердечком росте і розвивається маленьке тварина. Коли вона готове з'явитися на світло, колір сердечка змінюється.

Всередині може виявитися хто завгодно — левеня, слоненя, коала, зайчик або інший представник тваринного світу (всього їх в колекції сімдесят).

Тепер, коли вихованець "вилупився", дитина може почати вчити його говорити і ходити — дуже цікаве й відповідальне заняття!

НОВІ ЛЯЛЬКИ MONSTER HIGH З КОЛЕКЦІЇ 2018 РОКУ

У березні цього року компанія Mattel випустила нову серію всім відомих ляльок-монстрів. Лялечки шарнірні, можуть згинати руки і ноги. Одягнені вони в плюшеві піжами, у наборі поставляється ще один наряд — сукня для запальної вечірки.

Поряд з лялькою — її маленький вірний друг: кажан, блакитний кролик або зелений кактус.

Виглядають фігурки як і раніше страшно-чарівними або чарівно-страшними — але хіба не за це ми їх любимо?

Іграшки компанії Mattel можна придбати в інтернет-магазині https://toydico.com/ - офіційному представнику компанії в Україні.

ЛЯЛЬКА В КУЛІ LOL

Мініатюрна лялечка зводить з розуму дівчат усього світу вже не перший рік. Причому незрозуміло, що для дитини цікавіше грати з лялечкою-малятком або розпаковувати кулю, у якій вона ховається.

Це справді захоплююче заняття, адже, розкриваючи шар за шаром, щаслива власниця знаходить різні аксесуари — пляшечку, туфельки та вбрання. У самій лялечці теж прихований сюрприз — в холодній воді вона змінює колір, вміє плакати, пити рідину і плюватися нею.

Виробник MGA Entertainment старається щосили: вже випущено чотири серії ляльок, гігантська куля з чотирма лялечками і масою сюрпризів і повнорозмірна лялька LOL — вже не в кульці, а в коробці.

ГОНОЧНА ТРАСА MAGIC TRACKS

Про Magic Tracks чули багато — реклама цієї іграшки йде на всіх дитячих каналах. Це набір з безлічі деталей різного кольору, які легко кріпляться один до одного, формуючи трасу для гоночного автомобіля.

Причому збирати конструктор можна під будь-яким кутом — виходять неймовірні віражі, від яких гра стає ще цікавіше.

Машина рухається на великій швидкості, все блимає і видає звуки — загалом, видовище зачаровує, особливо при вимкненому світлі.

НАБІР ДЛЯ СТВОРЕННЯ ОБ'ЄМНИХ МОДЕЛЕЙ 3D MAGIC

Бренд Tech 4 Kids запропонував підліткам від 14 років унікальну розробку — комплект для творчості з міні-копією сучасного 3D-принтера, який в реальності використовують для створення макетів, меблів і навіть людських органів.

Суть гри проста: за допомогою спеціального гелю дитина може створити об'ємну заготовку, а потім запекти її за допомогою ультрафіолетової лампи. Так можна побудувати ціле місто з будинками, тваринами, транспортом і людьми — дуже цікаво!

МАГНІТНИЙ КОНСТРУКТОР MAGFORMERS

Цей конструктор зацікавить хлопчиків і дівчаток старше 3 років. В набір входить безліч елементів, які примагничиваются один до одного однією з сторін, завдяки чому дитина може з легкістю зібрати будь-які об'ємні фігури.

Деталі великі — проковтнути такі неможливо.

Яскравий і красивий конструктор стане прекрасним подарунком для допитливої дитини.

ТВАРИНИ В ГНІЗДАХ LITTLEST PET SHOP NESTS & NOOKS

Чарівних вихованців з колекції Littlest Pet Shop від компанії Hasbro хлопці і дівчата збирають вже не перший рік. Тепер їх можна носити з собою в кільці, надягнутому на палець, а для надійності — прикрити ковпачком цікавої форми. Колекція складається з 24 милих фігурок, упакованих в м'які пакетики.

БЛАСТЕР NERF DOOMLANDS THE JUDGE

У лінійці бластерів Nerf з'явилася нова зброя з вражаючою назвою The Judge. Це неймовірна модель, що представляє собою великий кулемет з барабаном на 30 дротиків. Бластер володіє високою вражаючою здатністю, вистрілюючи відразу трьома патронами.

Іграшка — мрія хлопців, які хочуть вирушити в неймовірну пост-апокаліптичну пригоду, захищаючи Землю від навислої загрози. Хоч кіно знімай!

ПРОГРАМОВАНИЙ КОНСТРУКТОР LEGO BOOST

Цей набір з кубиків Lego буде цікавий дітям старшого віку. Виробник пропонує хлопчакам зануритися в світ робототехніки і зібрати п'ять моделей, включаючи робота Vernie.

Для того, щоб моделі рухались, розмовляли, реагували на колір і рухи людини, їх потрібно забезпечити інтерактивним двигуном і різними датчиками — вони вже є в наборі.

Як бачите, все досить складно, але як знати, можливо, ця іграшка покладе початок успішної кар'єри інженера чи винахідника.

ЛЯЛЬКИ ENCHANTIMALS

Enchantimals прибули до нас із чарівного світу, де живуть дивні істоти — наполовину люди, наполовину тварини. Вони володіють певними магічними здібностями і подорожують зі своїми вірними помічниками — домашніми вихованцями.

У колекції кого тільки немає: тут і смішлива Брі Кроля з кроликом Твистом, і чарівна Пэттер Павича з павичем Флэпом, і красуня Фелісіті Лис з лисичкою Флік. Кожна дівчинка може вибрати собі персонаж по душі з більш ніж 20 ляльок і наборів (їх кількість постійно зростає).

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю