Праздновать вместе Новый год

Тала Гончарова, шеф-редактор Starlife , 28 декабря 2012 в 13:54

Приходь у Новорічну ніч на Майдан Незалежності – святкуй з ВВ, ДДТ, Русланою, ТНМК, Другою Рікою, Мед Хедс!

У Новорічну ніч на Майдані температура повітря буде +35!

На головній площі країни, 31 грудня, буде сонячно, жарко і весело від справжньої музики, щирих почуттів і феєрверку емоцій!

Грандіозне шоу, від компанії "Таврійські ігри" відкриє двері назустріч новому 2013!

Феєричне шоу, нові світлові рішення, і п'ятигодинний музичний марафон на 50 метровій сцені, в якому візьмуть участі тільки кращі команди України і Росії.

Драйвові емоції, живий звук, море дивовижних вражень і сотні захоплених очей, подарують успіх і щастя на наступний рік!

На Майдані Незалежності в новорічну ніч свої виступи планують групи «Мед Хедс» і «ТНМК», гурт «Друга Ріка» та співачка Руслана, мастодонти вітчизняної сцени - гурт «Воплі Відоплясова» та російські гості - легендарна група «ДДТ».

Останній рік Юрій Шевчук, соліст гурту «ДДТ» працював над створенням нового альбому саме в Києві. Зарядившись енергетикою столиці, було прийнято рішення - вперше за 35 років зустріти Новий Рік на сцені, і щоб ця сцена обов'язково була в Києві. Група виконає свої безсмертні хіти, облетіли весь світ, а також зовсім нові композиції.

Але на цьому сюрпризи не закінчуються. Співачка Руслана в новому амплуа готує масштабне танцювальне шоу, в якому будуть задіяні акробати. Ну і звичайно, душевність кращих пісень від команд «Друга Ріка» та «ТНМК», позитив і відчуття справжнього свята від «Мед Хедс» і «Воплі Відоплясова».

Біля сцени буде обладнаний інтерактивний майданчик, де кожен бажаючий зможе привітати найближчих і дорогих з новорічними святами.

Трансляція поздоровлень, а також всього новорічного заходу планується на великих екранах, встановлених на Майдані, а також на телеканалах ТРК "Київ" і М1.

Дійство завершиться яскравим феєрверком.

P.S. Якщо ви хочете, щоб ваші бажання здійснилися - загадайте їх на головній площі країни!

Початок о 21:00

Концерты, шоу, представления, Красивые фото, Ruslana (Руслана Лыжичко), группа «Вопли Видоплясова» («Воплі Відоплясова», гурт «ВВ»), Анонси, афіша, запрошення, Праздновать вместе Новый год, Група «Друга ріка», «Танок на майдані Конго» («ТНМК», «ТНМКонґо»), «ДДТ», «Mad Heads XL» («Мед Хедс», «Мед Хидс»), Киев
Загрузка...
Интер - программа на неделю