Вера Полозкова (vero4ka)

Руслан Павленко , 11 июля 2011 в 12:47

Презентація нового альбому російської поетеси Віри Полозкової в Києві

14 липня 2011 в четверг, у клубі Sullivan Room Kiev відбудеться презентація нового альбому російської поетеси та актриси Віри Полозкової "Знак нерівності". Альбом вже був презентований у Москві, і ось нарешті Віра і музиканти приїжджають до Києва, щоб зіграти "Знак нерівності" наживо. У себе в ЖЖ Полозкова анонсувала, що приїжджає в Україну до кінця літа - бажаємо їй хорошого відпочинку!

Віра Полозкова – яскравий приклад "зірки" покоління web 2.0. ЖЖ московської поетеси по сьогодні щодня читає близько 50 тисяч чоловік, хоча сама Віра давно переселилася з віртуального простору на сцени московських театрів і клубів. Її тексти стали для покоління нульових тим же, чим для покоління дев'яностих були пісні Земфіри або гурту "Мумій Тролль".

Віра сміливо говорить однією мовою і з високолобими критиками, і з маргіналами. Шквальна щирість, яку вона дозволяє собі в своїй творчості, підкуповує, дратує, хвилює і зрештою притягує все більше і більше шанувальників.

Крім того, у Полозкової органічно поєднується дар поетичний з виконавською майстерністю. Кожен зі своїх текстів вона читає так, ніби проживає його на сцені щоразу заново, розігруючи свої вірші буквально в ролях.

І ось нарешті сама Полозкова з'являється перед своїми слухачами в образі справжньої рок-діви. Адже програма "Знак нерівності" – це словесне джиу-джитсу, замішане з гранжем і пост-панком. І це буде справжнє свято. Свято молодості, незалежності, сміливості, любові і, безумовно, рок-н-ролу.

Передпродаж квитків: +380 (66) 813 20 12, замовлення столиків – +380 (95) 455 77 24.

Анонси, афіша, запрошення, Вера Полозкова (vero4ka), Постер (плакат, обложка)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю