Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Сергей Владимиров , 16 декабря 2013 в 00:00

Презентація книги «Пространство «Х» или территория лжи»

30 жовтня 2013 року в Літературно-музичній вітальні «Гармонія Всесвіту» відбулася презентація нової книги київського письменника Миколи Хомича «Пространство Х или территория лжи», яка щойно вийшла у видавництві «Радуга».

Нова книга М. Хомича «Пространство «Х» или территория лжи» – це, в якійсь мірі, інший погляд на історію. Герої роману – наші сучасники. Випадкова зустріч із незнайомцем у кав’ярні, змусила їх зануритися в таємницю, якій вже тисяча років. Бажання докопатися до істини минулого, несподівано розкрило їхні особисті таємниці.

Київська Русь, XI століття, Князь Володимир і Рогнеда, Ярослав Мудрий і його наречена – шведська принцеса Інгігерд.

Наскільки вдало події тих років відображені у літописах і скандинавських сагах? Відповіді на ці та інші запитання можна дізнатися прочитавши книгу «Пространство «Х» или территория лжи». Захоплюючий і динамічний сюжет, яскраво і живо змальовані історичні події будуть тримати читача у напрузі до самого останнього рядка з неочікуваним кінцем.

У заході брали участь: кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Інституту археографії та джерелознавства Вячеслав Корнієнко, видавці книги – головний редактор журналу «Радуга» Юрій Ковальський, художник Ольга Московчено, відповідальний за випуск книги Віталій Матюхін, відповідальний редактор Тетяна Муратова, прес-секретар Центру культури та історії "Парк Київська Русь" Оксана Дзененко, заступник директора друкарні "Бізнесполіграф" Тетяна Гонтар та учасники Центру культури та історії Древньої Русі"Парк Київська Русь", які висловили свою точку зору щодо презентованої книги.

Органічним супроводом презентації було виконання середньовічної музики й пісень працівниками Центру культури та історії "Парк Київська Русь". Вагомим доповненням стала книжкова виставка із фондів НПБУ «По сторінках історії Софії Київської».

Після офіційної частини гості ще довго спілкувались та фотографувались із автором і учасниками презентації.

Загрузка...
Интер - программа на неделю