Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 25 октября 2017 в 09:36

Прем’єра відео «Зупини час» від Христини Панасюк

У жовтні співачка, автор пісень та волонтер Христина Панасюк відвідала з концертами Іспанію, де виступала для української діаспори, а повернувшись презентувала пісню «Зупини час» та зняте на неї відео. Докладніше про все це дізнаємося прямо зараз від самої виконавиці.

Христино, для початку поділіться з нами враженнями від своєї поїздки до Іспанії.

Враження тільки хороші. Поїздка видалася насиченою, оскільки концерти у мене були щодня. Виступала я у Мадриді, Барселоні, Мурсії та Сан-Педро. Співала для української діаспори. 3 концерти дала в українських школах. Всі заходи були благодійними. На концертах продавалися мої диски, виручені гроші за які обов’язково підуть на потреби нашим воїнам. Взагалі, користуючись нагодою, хочу подякувати українській діаспорі в Іспанії за щирість і чуйність. Багато хто з наших співвітчизників охоче відгукуються допомогти не лише бійцям АТО, а й онко хворим , і всім іншим, кому це потрібно. Не обійшлося і без подарунків. Я привезла до Іспанії українські прапори з підписами воїнів АТО, а школярі, для яких я виступала, подарували мені прапор Іспанії зі своїми автографами.

Повернувшись додому, Ви одразу ж потішили прихильників прем’єрою?

Так. Днями я презентувала відео на пісню «Зупини час». Зйомки його проходили у Рівному. Оператор- Євгенія Петровська. Хочу, щоб у цю осінню пору моє нове відео додало кожному тепла, кохання і натхнення, щоб усім нам захотілося бодай на мить зупинити час і подумати про прекрасне. До речі, пісня «Зупини час» увійде до мого нового альбому «Ангели», який я презентуватиму незабаром.

Христина Панасюк « Зупини час...»

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю