Алена Че , 6 января 2018 в 11:35

Прем’єра відео «Я хочу жити» від Христини Панасюк

У перші дні 2018-го співачка, автор пісень та волонтер Христина Панасюк презентувала відео на пісню «Я хочу жити». Докладніше про це, а також про деякі творчі плани дізнаємося прямо зараз від самої виконавиці.

Христино, скажіть, будь ласка, кілька слів про своє нове відео.

Сама пісня «Я хочу жити» написана досить давно, приблизно у 2010-2011 році. Пам’ятаю, сиділа на кухні, поринувши у власні спогади. Тоді ж мені подумалося про онкохворих діток, які постійно змушені боротися за своє життя. Так і народилася пісня. Вона була записана на студії, але відкладена. І от у фотографа Євгенії Петровської виникла ідея зняти відео про таких діток. Разом ми вирішили, що це відео не повинно бути сумним. Навпаки, воно має нести надію на краще. Євгенія зібрала і відзняла підлітків та молодь, яким вдалося побороти цю тяжку хворобу. Дехто з них, успішно пройшовши лікування, навчається у ВНЗ, дехто займається творчістю, а дехто вже має й власні сім’ї. Словом, у своєму відео ми хотіли показати, що рак- це насправді не вирок, тому, якщо кожен з нас не буде байдужим і допомагатиме по мірі можливостей, ми зможемо врятувати не одне життя.

Над чим Ви зараз працюєте?

У мене є декілька пісень, на які я дуже хотіла б зняти відео, але для цього потрібні відповідні погодні умови. Отож вони поки що чекають свого часу. Також готую шанувальникам своєї творчості різдвяний подарунок. Який саме, дізнаєтеся зовсім скоро.

Христина Панасюк - «Я хочу жити ...»

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю