Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 16 февраля 2018 в 15:15

Прем’єра відео «Все, як ти любиш» від гурту «Круть»

 До Дня усіх закоханих гурт «Круть» презентував лайт-відео «Все, як ти любиш». Докладніше про це та про деякі творчі плани дізнаємося прямо зараз від вокалістки, бандуристки та авторки пісень гурту Марини.

Марино, скажіть, будь ласка, кілька слів про свою пісню.

Насправді цій пісні я спочатку не надавала великого значення. Одного дня принесла її на репетицію і кажу хлопцям: «Написала ось пісню. Вона з розряду давайте послухаємо і продовжимо репетирувати». Проте, послухавши, хлопці вирішили її зробити. Ось так і народилася «Все, як ти любиш». Ми відзняли на неї лайт-відео і презентували у День усіх закоханих.

Які відгуки стосовно пісні?

Відгуки позитивні. Незважаючи на те, що студійного запису пісні ще немає, її вже взяли в ротацію деякі радіостанції та телеканали. До речі, «Все, як ти любиш» це сингл із однойменного другого альбому над яким ми зараз активно працюємо, а також ми обов’язково презентуємо її наживо на нашому сольному концерті, який відбудеться 24 лютого у Києві.

А як Ви відсвяткували День святого Валентина?

Особисто я його не святкувала, оскільки ще не зустріла свою «половинку». Зате спостерігала за тим, як святкують закохані пари, і щиро за них раділа.

KRUTЬ - Все як ти любиш Музика на День святого Валентина

Загрузка...
Интер - программа на неделю