Алена Че , 1 октября 2017 в 14:02

Прем’єра відео «Світанкова пісня» від гурту «Малдіви»

До Дня вчителя львівський гурт «Малдіви» в особі старшокласниць Софії Калити та Каріни Сюсько презентував нове відео «Світанкова пісня». З Каріною ми вже знайомі. Сьогодні ж познайомимося з Софією.

Софіє, для початку скажіть, будь ласка, кілька слів про своє нове відео.

«Світанкову пісню» для нас написала прекрасна вчителька і просто чудова людина Тетяна Прозорова. Цією композицією ми вітаємо її та всіх вчителів України з їхнім професійним святом. Відео на «Світанкову пісню», як і на попередню роботу «Селфі паті», знімали самі. Для зйомок намагалися підібрати такі локації, які б нагадували глядачам про їхнє щасливе шкільне та студентське життя. Сподіваємося, у нас все вийшло.

А як у Вас пройшов День вчителя?

Чудово. До цього дня ми з класом підготували у подарунок вчителям кумедні відео. Всі залишилися задоволені. Також я виступала на шкільному концерті, виконувала пісню «Вчителька». Відео на неї всі бажаючі можуть переглянути на ютуб-каналі «З любов’ю до дітей», з яким ми активно співпрацюємо. Співала цього разу, на жаль, без Каріни. По-перше, вона поїхала на відпочинок; по-друге, навчається в іншій школі.

У якій школі Ви навчаєтеся?

Я навчаюся в 11-му класі лінгвістичної гімназії міста Львова. У нашій школі обов’язково вивчаються англійська та німецька мови. Третя- на вибір. Я обрала французьку. Також, як Ви вже зрозуміли, беру активну участь у творчому житті гімназії.

Подальше життя Ви плануєте пов’язати з музикою чи оберете іншу професію?

Я маю намір вступити на заочне відділення факультету іноземних мов і паралельно навчатися на акторській майстерності або міжнародній інформації. Залишати музику я не збираюся. Прагну виступати не лише в Україні, а й за кордоном. От там для спілкування з людьми знання мов просто необхідне.

Над чим зараз працює гурт «Малдіви»?

Гурт «Малдіви» зараз активно готується до сольного концерту, який відбудеться 5 листопада у найбільшому клубі Львова «Малевич». Маємо намір зробити вечірку у стилі Хеловіна.

Чому в стилі саме цього свята?

Взагалі ми дуже любимо влаштовувати тематичні заходи. Минулого року, наприклад, наш сольний концерт проходив у День святого Миколая. Цього разу вирішили організувати на Хеловін. Багатьом нашим ровесникам це свято подобається тим, що на його святкуванні можна зустріти найрізноманітніших персонажів.

У Вас є хобі?

Як би не банально це звучало, але моє хобі- спів. Окрім гурту «Малдіви» я співаю сольно, беру участь у вокальних конкурсах, записую пісні. Не так давно презентувала сольну пісню «Україночка», написану Віталієм Кобриновичем. Її можна почути на ютуб-каналі гурту «Малдіви».

Які Ви любите книги і фільми?

Насправді дуже люблю читати, неодноразово переконувалася у тому, що книги добре розвивають уяву. Читаю історію, документалістику і, звісно, художню літературу. Надзвичайно подобаються романи Шарлоти Бронте. У них завжди багато сюжетних ліній, які несподівано між собою переплітаються. Часто дивимося з Каріною бойовики. Що би в них не відбувалося, вони закінчуються хепі-ендом. Саме за це ми їх і любимо.

Ви- прихильниця активного чи пасивного відпочинку?

Все залежить від пори року. Під час навчання хочеться спокійного відпочинку, влітку тягне на активні розваги.

МАЛДІВИ Світанкова пісня присвячена усім учителям (Сл. Т.Прозорова, муз. М.Шевченко)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю