Алена Че , 13 июля 2017 в 19:40

Прем’єра відео «Selfie Party» від гурту «МалДіви»

Днями львівський гурт «МалДіви» в особі школярок Каріни Сюсько та Софії Калити презентував відео на авторську пісню «Selfie Party». Про те, як і де воно було зняте, дізнаємося прямо зараз від Каріни. Заодно і ближче з нею познайомимося.

Каріно, розкажіть будь ласка, як було зняте Ваше нове відео?

Кліп ми знімали самі на телефон. Звісно, воно не є професійним, як наші попередні відео, але, на наш погляд, вийшло досить якісним. Зйомки проходили у Львові. У кліпі ми робили багато селфі, чим повністю передали зміст пісні.

А хто автор пісні «Selfie Party»?

Текст до пісні написала я, музика та аранжування Мирона Берези. Вирішила торкнутися цієї теми, оскільки робити селфі зараз дуже модно.

Над чим Ви зараз працюєте?

Працюємо над двома авторськими піснями. Крім цього знімемо нові відео для ютуб-каналу «З любов’ю до дітей». Словом, скоро будуть нові сюрпризи від нас, тому слідкуйте за анонсами.

А як був заснований гурт «МалДіви»?

З Софією ми знаємо одна одну з дитинства. Наші батьки є друзями. Вони й познайомили нас. Разом ми відвідували модельну школу, займалися вокалом і мріяли стати співачками. 7 років тому вирішили заснувати гурт. Раніше з нами виступали й інші дівчата, але вони пішли через різні обставини.

Гадаю, Ви з Софією досить різні. Що допомагає знаходити спільну мову?

Так. Ми справді досить різні, проте бажання співати, виступати на сцені, підіймати людям настрій нас об’єднує. До того ж, ми дружимо багато років і за цей час звикли одна до одної.

Зрозуміло, що Ваша цільова аудиторія- це діти і підлітки. А чи є серед Ваших прихильників дорослі люди?

Так. На наш сольний концерт, який відбувся у День святого Миколая, прийшло чимало дорослих людей. Вони підспівували і підтанцьовували нам не менше, ніж підлітки, що безумовно тішило.

А у моделінгу Ви продовжуєте розвиватися?

Ні. Коли займалися у школі моделей, ми брали участь у конкурсах краси, модних показах, різноманітних зйомках. Було цікаво, але музика нам ближче. До речі, ми ведемо свій ютуб-канал, на якому розміщуємо відео про наше творче життя. Всіх запрошуємо.

У Вас є хобі окрім музики?

Так. Я займаюся східними танцями, беру участь у різних хореографічних конкурсах, неодноразово здобувала призові місця. Також я вивчаю італійську мову.

Які Ви любите книги та фільми?

Читаю лише те, що задають у школі. На інше не вистачає часу. Дивлюся переважно комедії.

Як проходить Ваше шкільне життя?

Добре. Я навчаюся у школі з поглибленим вивченням англійської та французьської мов. Перейшла до 9-го класу. Беру активну участь у творчому житті школи. До речі, гурт «МалДіви» часто виступає на шкільних концертах. Я запрошую Софію до своєї школи, вона мене- до своєї.

МАЛДІВИ Selfie Party ПРЕМ'ЄРА!!!

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю