Алена Че , 20 сентября 2017 в 21:56

Прем’єра відео «Полети» від LUKA

Днями співак, автор власних пісень LUKA (Андрій Лучанко) презентував нове відео «Полети». Докладніше про це, а також про інші творчі новини дізнаємося прямо зараз від самого виконавця.

LUKA, для початку скажіть, будь ласка, кілька слів про свою нову пісню.

Насправді ця пісня для мене дуже знакова, оскільки саме з нею я представ у новому образі. За допомогою «Полети» я мусив показати, що я - не просто співак, який змінив ім’я та зачіску, а музикант, який не боїться експериментів. Також недавно я був фронтменом альтернативної рок групи, а вийшовши з неї почав експерементувати з саундом власних пісень.

Днями Ви презентували кліп на пісню «Полети». Скажіть кілька слів про нього.

Кліп знімали у 3-х містах: Тернополі, Львові та Києві. Режисер - Севін Дієва, оператор- Євген Кершков. До речі, багато людей, які вже встигли його побачити, високо оцінюють саме операторську роботу. Взагалі ми спочатку планували екранізувати мою пісню «Небо падає», а на «Полети» зняти лірик-відео, та все ж потім вирішили якнайширше представити свіже творіння.

Гадаю, багатьом буде цікаво дізнатися, чому Ви все ж вирішили взяти псевдонім LUKA?

Як Ви вже пам’ятаєте, моє прізвище- Лучанко. У дитинстві я інколи плутав “ч” та “к” і замість прізвища “Лучанко” у мене виходило «Луканко». Саме тому друзі часто називали мене LUKA. Коли вирішив змінювати образ, пригадав цю історію і взяв за сценічне ім’я своє дитяче прізвисько.

Окрім музики Ви почали вести авторський влог про український шоу-бізнес. Як виникла така ідея?

Справа в тім, що зараз я навчаюся у магістратурі за спеціальністю культурологія. Це мене і підштовхнуло до того, щоб показати молоді вітчизняний культурний простір українською мовою. У своєму влозі я розповідаю про «зіркові» новини та курйози, знайомлю глядачів з новими цікавими музикантами.

У Вашому влозі «зірки» далеко не завжди блискуче виглядають. Як вони реагують на ці відео?

Насправді мене неодноразово запитували, чи не боюся я знімати такі провокативні відео. Не бачу жодних підстав для страху та все ж де в чому зізнаюся. У своєму останньому відео я показав далеко не найкращі кадри з концерту Наталі Могилевської у Харкові. Коли на одному з ефірів шоу «Танці з зірками», де я був у числі запрошених вокалістів, Наталя йшла до мене з дуже зосередженим поглядом, перелякався не на жарт. Проте все обійшлося. Наталя лише привіталася і побажала гарного вечора.

А Ви коли-небудь займалися танцями?

Так. У дитинстві я ходив на брейк данс і на хіп-хоп. Бальними танцями не займався ніколи. Одного разу я мав співати на шкільному святі. Костюм для цього заходу було доручено придбати бабусі. Вона купила бальний. Виглядав я тоді, м’яко кажучи, кумедно. Завжди мріяв навчитися танцювати щось з латино-американських танців.

LUKA - Полети (Прем'єра кліпу 2017)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю