Алена Че , 30 ноября 2017 в 13:21

Прем’єра відео «Отрута» від гурту «VНОЧІ»

Днями дніпровський гурт «VНОЧІ» презентував дебютне відео на пісню «Отрута». Докладніше про це, а також про творчі плани дізнаємося прямо зараз від солістки та авторки пісень гурту Анни Яценко.

Анно, для початку скажіть, будь ласка, кілька слів про своє дебютне відео.

«Отрута»- це моя улюблена пісня з нашого першого міні-альбому, тому й вирішили її екранізувати. Співпрацювали з режисерською компанією «Ross Lane», яка знімала відео для багатьох відомих українських гуртів. А діло було так. Я надіслала пісню, а через кілька днів отримала позитивну відповідь. Хлопцям пісня сподобалася і вони досить швидко написали сценарій до відео. Зйомки проходили у місті Ірпінь (Київщина) на залізничних мостах і тривали один день. Працювали з 5 ранку і до темряви. Зізнаюся, було непросто, але ми впоралися. У знімальному процесі ми задіяли чимало людей: актори, гримери, оператори. Завдяки цьому атмосфера була веселою та дружньою.

Які відгуки стосовно відео?

Відгуки позитивні. Насправді сюжет відео не зовсім прозорий, тому у глядача є можливість побачити у ньому щось своє. Приємно, що люди діляться з нами власним баченням. Особисто мені читати їхні коментарі дуже цікаво.

Над чим Ви зараз працюєте?

Працюємо над другим міні-альбомом. У ньому, як і у попередньому, матиме місце романтична меланхолія, та, незважаючи на це, динаміка альбому буде дещо іншою. А ще на початку грудня чекайте на передноворічний сюрприз від нас.

VНОЧІ - Отрута (official video)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю