Алена Че , 9 апреля 2018 в 08:17

Прем’єра відео «Обійми мене» від Івана Пилипця та Катерини Рибак

Нещодавно учасники телепроекту «Голос країни» Іван Пилипець та Катерина Рибак презентували спільне відео на пісню «Обійми мене». Докладніше про це, а також про деякі творчі плани дізнаємося прямо зараз від Івана.

Іване, для початку розкажіть, будь ласка, як була написана пісня «Обійми мене»?

Пісню «Обійми мене» я написав ще 2 роки тому. Одразу ж запропонував Каті Рибак заспівати її разом зі мною, оскільки саме її тембр підходить якнайкраще. Записували пісню на одній зі столичних студій звукозапису, але готовий варіант нам зовсім не сподобався. Чесно кажучи, не хотілося повертатися до цієї пісні, однак моя дружина вмовила це зробити, сказала, що «Обійми мене» подарує людям свято. І от ми звернулися до талановитого музиканта Олександра Сабова, який зараз мешкає у Німеччині (саме він зробив аранжування до багатьох хітів Олега Винника). Завдяки йому пісня отримала друге дихання.

Нещодавно Ви презентували відео кліп на цю пісню. Скажіть кілька слів про нього.

Відео ми зняли у Львові. Під час зйомок кліпу теж виникли деякі перепони. Нам з Катею, по правді кажучи, було складно зіграти кохання. По-перше, у кожного з нас свій шлях по життю; по-друге, у нас чимала різниця у віці. Зрозумівши це, ми запросили молодих, проте талановитих львівських акторів Аліну Шиманську та Валерія Росоху, які не є парою, але обоє неодружені. Вони блискуче впоралися з поставленою задачею. Незважаючи на те, що кліп не був голосно прорекламований, він набрав 20 тисяч переглядів. Це безумовно тішить.

Ви маєте намір продовжувати співпрацю з Катею?

Насправді і у мене, і у Каті свій творчий шлях, однак час покаже. Можливо, ще колись заспіваємо разом. А взагалі планую робити дуети з іншими виконавцями. З ким саме, нехай поки що залишиться таємницею.

Над чим іще Ви працюєте?

Зараз знімаємо ще один відео кліп, який буде продовженням «Карпатського чардашу» та «Закарпатських вечорниць». Цього разу торкнемося теми закарпатського весілля. Маю намір до Нового року випустити це відео. А також скоро запущу у соціальних мережах свою програму, у якій порушуватиму актуальні соціальні питання. Буде дуже гостро і неочікувано.

[ПРЕМ'ЄРА КЛІПУ] Іван Пилипець & Катерина Рибак - Обійми мене

Загрузка...
Интер - программа на неделю