Алена Че , 6 ноября 2017 в 23:20

Прем’єра відео «Новий день» від Вікторії Снігурової

3 листопада співачка, автор пісень, педагог мистецького центру «IlkivSchool» Вікторія Снігурова (м. Львів) презентувала соціально-художнє відео на мотиваційну пісню «Новий день». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від самої Вікторії, заодно й ближче з нею познайомимося.

Вікторіє, для початку розкажіть, будь ласка, як була написана Ваша нова пісня?

На написання пісні «Новий день» мене надихнули люди, які в силу нелегких життєвих обставин поділилися на 2 категорії: ті, хто бориться з труднощами, і ті, хто на певному етапі втрачає віру в свої сили. Аби їх надихнути, я написала цю пісню. «Новий день» - це не просто пісня, а перший етап проекту з одноіменною назвою. До речі, вона активно прослуховується в інтернеті і, судячи з відгуків, налаштовує на позитив, що безумовно тішить.

Наскільки я розумію, другим етапом Вашого проекту є відео на цю пісню. Скажіть кілька слів про нього.

Саме так. Відео на цю пісню без перебільшення можна назвати соціально-художнім. У ньому ми показали 3 найважливіші у житті людини професії: лікаря, який допомагає нам з’явитися на світ і лікує впродовж всього життя, вчителя, який навчає багатьом важливим речам, та музиканта, який надихає на нові звершення. Зйомки проходили у різних локаціях Львова та області. Сценарій до відео написала я, оператор- Ігор Букай. Результатом ми залишилися задоволені. Користуючись нагодою, хочу подякувати актору Володимиру Наумцю, який зіграв роль лікаря, вчительці молодших класів Марті та музиканту Фаусту, який не лише знявся у кліпі, а й зробив аранжування до пісні. З поставленою задачею всі блискуче впоралися.

Чи матиме проект «Новий день» третій етап?

Так. Ми зробили фотосесію зі зйомок відео. Зараз друкуємо календарі та плакати з мотиваційними фото. Сподіваємося, у грудні вони вже надійдуть у продаж та будуть поширюватися під час моїх концертних виступів.

Над чим Ви зараз працюєте?

Працюю над новими піснями, які також будуть мотиваційними.

Ну а тепер повідайте нам, як Ви почали займатися музикою?

Насправді у підлітковому віці я не знала, чим саме хочу займатися. Точні науки вивчала не дуже охоче, гуманітарні- теж не дуже захоплювали. У 14 років прийшло розуміння того, що було б цікаво зайнятися вокалом. Тоді я й пішла до музичної школи, де навчалася у чудового викладача Ірини Леськів, з якою співали і естраду, і класику. Саме вона привила любов до музичного мистецтва. Паралельно я танцювала у групі мажореток духового оркестру Андріана Леськіва, що також допомагало розвивати музичне сприйняття.

Коли Ви записали свою першу пісню?

Свою першу пісню «Пам’ятай» я записала і випустила у 17 років. Незважаючи на те, що це було кілька років тому, вона й досі має прихільність публіки. Дебютну відео-роботу на пісню «Відпускаю» презентувала 2 роки тому. До речі, її оператором також виступив Ігор Букай. Композицію «Відпускаю» можна вважати перехідною від «Пам’ятаю» до «Новий день», оскільки вона вийшла напівромантичною, напівдрайвовою.

Академічний вокал теж має місце у Вашому творчому житті. Чи не так?

Так. Побувавши в оперному театрі, я зрозуміла, що у класичному співі є своя магія і вирішила ним займатися. Поступила на відділення академічного співу до Львівської музичної академії ім. М. Лисенка, класс доцента Мирослави Андріївни Жишкович, якій зараз завдячую за професійний підхід до педагогіки. Зараз навчаюся на 4-му курсі і всіляко намагаюся поєднувати класику та естраду.

Окрім розвитку власної творчості Ви викладаєте вокал у мистецькому центрі «IlkivSchool». Розкажіть про це докладніше.

Насправді це сталося спонтанно, оскільки у ролі викладача я себе ніколи не бачила. Якось мені зателефонувала подруга і сказала, що співачка Маріанна Ільків шукає викладача до своєї школи мистецтв. Подруга знала, що викладати я не прагну, тому питала, чи можу я когось порадити. Я ж вирішила, що хочу спробувати сама. Зустрівшись з Маріанною, ми одразу ж знайшли контакт і наші погляди стосовно викладання співпали. В команді «IlkivSchool» я вже більше року. Працюю з охочими співати починаючи з 3-річного віку.

У Вас не виникало бажання писати пісні для своїх учнів?

Виникало. Я вже пишу пісні для своїх учнів. Найближчим часом плануємо записувати їх і знімати на них відео.

У Вас є хобі?

Так. Моя перша освіта- театрознавство. Здобула її у Львівському Національному Університеті імені Івана Франка. Зараз це стало хобі. Коли є вільний час, завжди цікавлюся театральними новинами, перечитую рецензії на вистави та намагаюсь відвідувати всі прем’єри театральних сезонів Львова. Також захоплююся візажем. Застосовую свої знання та вміння виключно на собі, проте неодноразово переконувалася у тому, що для артиста дуже важливо мати таке захоплення.

Які Ви любите книги та фільми?

Читаю книги з філософії, знаходжу в них відповіді на безліч питань. Дуже вдячна своєму викладачу з філософії за те, що прищепив любов до цієї науки. Також завжди цікаво читати п’єси. Одразу уявляю, як вони виглядатимуть на сцені. Дивлюся детективи, фентезі та казки. Приваблює тема вампіризму. На мою думку, у вампірах можна побачити не лише страховиськ, а ретельно приховані негативні риси людей.

Ви- прихильниця активного чи пасивного відпочинку?

Буває по-різному. Під час навчання, репетицій та роботи хочеться відсипатися вдома, а на канікулах, навпаки, виникає бажання більше подорожувати з друзями.

Victoria Snigurova - Новий День

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю