Алена Че , 3 октября 2017 в 12:40

Прем’єра відео «Наче» від Тараса Гаврика

Львівський музикант, радіо та телеведучий Тарас Гаврик презентував новий сингл «Наче» та лірик-відео на нього. Докладніше про це та про інші творчі зміни дізнаємося прямо зараз від Тараса.

Тарасе, розкажіть, будь ласка, про свою нову пісню.

Пісня «Наче» написана взимку, у той період, коли я звикав до факту розлучення з людиною, з якою прожив 5 років. Вона про те, що деколи стосунки завершуються, але почуття не зникають. Раніше про це говорити не хотілося. А от зараз хочеться відпустити ці почуття і йти далі. «Наче» і ще декілька пісень, написані у той період, згодом увійдуть в альбом «Моя О», над яким я зараз працюю. Користуючись нагодою, хочу подякувати Остапові Панчишину та студії «Jenny Records» за те, що добавили моїм сумним пісням світлого забарвлення.

Через кілька днів після прем’єри пісні Ви презентували лірик-відео на неї. Чи не виникало бажання зняти повноцінний кліп?

Поки що не можу з упевненістю сказати. Спочатку презентую лірик-відео, а далі буде видно. Можливо згодом знімемо кліп, а можливо, в альбомі знайдуться пісні, значно цікавіші для екранізації.

Знаю, що у Вас відбулися деякі зміни на радіо і на телебаченні. Скажіть кілька слів про це.

У «Доброго ранку, Львове» на ТРК «Львів» у мене нещодавно змінилася партнерка. Я вже звик до цього, оскільки веду це телешоу протягом 5 років. Тепер прокидаю рідне місто разом з Юлею Гутник. З Юлею мені цікаво, адже вона також займається музикою. На радіо «Львівська хвиля» теж деякі зміни. Тепер у будні разом з Галинкою Лірник я веду програми «Друга кава» та «Вітай. Цьом». Незважаючи на те, що шоу «2 по 60» мало високий рейтинг, я його закрив. Вирішив повністю звільнити вихідні від ефірів, оскільки зрозумів, що мені потрібно більше часу для написання пісень і для відпочинку.

Тарас Гаврик - Наче [Official Lyric Video]

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю