Алена Че , 27 июля 2017 в 15:01

Прем’єра відео «На дев’ятому поверсі» від Володимира Трача та Нанни

На початку тижня Володимир Трач та Нанна презентували нове спільне відео «На дев’ятому поверсі». Про те, як воно було знято, дізнаємося прямо зараз від Володимира. Заодно і ближче з ним познайомимося.

Володимире, розкажіть, будь ласка, як було зняте відео «На дев’ятому поверсі»?

Пісню «На дев’ятому поверсі» написала Нанна. Презентована вона була ще зимою. Тоді ж планували й зняти кліп, але з деяких причин не вийшло. Літом вирішили довести справу до кінця. Режисер відео- Артем Григорян, з яким ми знімали нашу попередню відео-роботу «Серед тисячі людей». Зйомки «На дев’ятому поверсі» проходили у Києві та під Києвом, але під час перегляду складається враження, що все відбувається десь на морі.

Вже отримали якісь відгуки стосовно кліпу?

Так. Судячи з відгуків наше літнє відео підіймає людям настрій. Нам безумовно дуже приємно, адже саме цього ми і прагнули.

Над чим Ви зараз працюєте?

Працюю над декількома піснями. Планую презентувати їх найближчим часом. Зокрема маю намір продовжувати співпрацю з Нанною. Взагалі для артиста робота над піснями, це процес безпреривний, можна сказати цілодобовий)

Ви не думали над тим, щоб дати назву Вашому дуету?

Взагалі і я, і Нанна розвиваємося як сольні виконавці. Дует виник сам по собі після нашої участі у «Голосі країни». Щодо назви ніколи не замислювались, але, якщо у когось виникнуть цікаві ідеї, розглянемо.

Знаємо, що у Вашому репертуарі є пісні відомих українських авторів. А чи не пробували Ви писати самі?

Так. Я виконую пісні Гайтани, Андрія Підлужного, Нанни, та інших. Пробую і сам писати. Поки що не наважуюся оприлюднити власні творіння, але, думаю, згодом виступлю не тільки у якості виконавця, а й у якості автора.

Літо- пора фестивалів і конкурсів. Чи плануєте брати в них участь?

Ні. Це літо у мене проходить без фестивалів і конкурсів. Перша його половина пішла на зйомки відео, другу маю намір присвятити студійній роботі.

Більшість українців дізналися про Вас завдяки проекту «Голос країни». Чи продовжуєте слідкувати за його новими сезонами?

Так. Окрім розвитку власної творчості я займаюся викладацькою діяльністю, тому мені завжди цікаво дізнаватися про нових виконавців. До речі, у 7-му сезоні «Голосу країни» брала участь моя учениця Юлія Борозненко. Разом з Юлею ми підготували пісню «Спи собі сама», яку вона виконала, акомпонуючи собі на бандурі, на «Сліпих прослуховуваннях».

Скажіть кілька слів про свою викладацьку діяльність.

Я працюю з людьми абсолютно різного віку. Викладаю у Вокальній Академії Олександра Пономарьова та в Академії Сучасної Освіти А+

У Вас є хобі, не пов’язані з музикою?

Так. Це подорожі. Побував у 30 країнах світу і зупинятися не збираюся. Завжди любив подорожувати, люблю і любитиму. Це нові враження, емоції і досвід. Щоправда, давно ніде не був через насичений робочий графік, але обов’язково надолужу втрачене. А ще моє хобі- акторська майстерність. Деякий час грав на театральній сцені.

Які Ви любите книги та фільми?

Відслідковую фестивальне кіно, оскільки воно завжди заставляє багато над чим замислитися. Читаю книги про подорожі.

Ви- прихильник активного чи пасивного відпочинку?

Активного. 3 дні лежання на пляжі- це мій максимум. Потім мені просто необхідно кудись рухатися.

TRACH & NANNA - На 9 Поверсі (Official Video)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю