Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 16 ноября 2017 в 13:54

Прем’єра відео «Моїй матусі» від Наталії Онищук

Днями юна прикарпатська співачка та автор пісень Наталія Онищук презентувала відео на пісню «Моїй матусі». Докладніше про це, а також про інші творчі новини та плани дізнаємося прямо зараз від самої виконавиці.

Наталіє, для початку скажіть, будь ласка, кілька слів про свою нову пісню та відео.

Слова і музику до пісні «Моїй матусі» написала я. Присвячую її усім матерям України і, звичайно, своїй матусі Світлані. У цій пісні я показала образ молодої та щасливої мами. Насправді ця тема дуже важлива, оскільки, як відомо, коли щаслива мама, щасливі і діти. Нещодавно ми презентували відео кліп на пісню «Моїй матусі». Зйомки проходили у Карпатах. З погодою у ті дні пощастило, тому сама природа надихала своєю красою. Режисер відео - Андрій Верхоляк, з яким я вже неодноразово співпрацювала. Завжди дуже задоволена його роботами.

Над чим Ви зараз працюєте?

Нещодавно перезаписала вже відому Вам пісню «Зимова казка», зробила її більш сучасною. А ще, нарешті, закінчила роботу над піснею «Молімось за Вкраїну». Зараз працюю над новою різдвяною композицією, яка буде не лише про це велике свято, а й про традиції нашого краю.

А як проходить Ваша концертна діяльність?

Чудово. У вересні я брала участь як автор і виконавець у фестивалі імені Квітки Цісик, також постійно виступаю на різноманітних концертах. Зараз готуюся до участі у новорічних програмах на місцевому телебаченні.

ПРЕМ'ЄРА! Наталія Онищук - Моїй матусі...

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю