Алена Че , 28 сентября 2017 в 19:15

Прем’єра відео «Мамо» від Яни Заплатинської

Днями юна співачка, телеведуча, вихованка телевізійного центру «Кадрики» (керівник- Ірина Климович) Яна Заплатинська представила дебютне відео на пісню «Мамо». Докладніше про це, а також про інші творчі новини та плани дізнаємося прямо зараз від неї самої.

Яно, для початку скажіть, будь ласка, кілька слів про своє дебютне відео.

Перш за все хочу сказати, що свою нову пісню «Мамо» я присвячую всім матусям і бабусям. Взагалі давно хотіла заспівати про маму і от, нарешті, це сталося. Кліп знімали у 3-х локаціях: на скелі Довбуша (Карпати), у пшеничному полі та у мене вдома. Всюди було по-своєму цікаво попрацювати. За таку ідею користуючись нагодою хочу подякувати керівникові нашого центру Ірині Михайлівні Климович. Кліп вийшов дуже гарний, сподобався моїм рідним, друзям та телеглядачам, що мені безумовно приємно.

Над чим Ви зараз працюєте?

Плануємо знімати новий мюзикл. Ще не знаю, на яку тему, але сподіваюся, що буду у ньому задіяна.

За той час, що ми не спілкувалися, у Вас з’явилася авторська рубрика. Розкажіть про неї.

Разом з подругою Діаною Бойовською я веду рубрику «Моя професія». У ній ми не лише розповідаємо про різні професії, а й випробовуємо їх на собі, беремо інтерв’ю у фахівців.

Яка з випробуваних Вами професій сподобалася найбільше?

Насправді сподобалися всі професії. Частина з них творчі, частина- серйозні, але кожна цікава і корисна по-своєму.

А зі своєю майбутньою професією Ви вже визначилися?

Остаточно ні. У мене на це ще достатньо часу. Наразі мені подобається розвиватися у журналістиці, що я і роблю займаючись у телевізійному центрі «Кадрики».

Пісня про маму. Яна Заплатинська «Мамо»

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю