Алена Че , 19 октября 2017 в 10:09

Прем’єра відео «Любов і Добро» від Оксани Сливки та Віктора Барчука

Днями Оксана Сливка та Віктор Барчук презентували спільне відео «Любов і Добро». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від Оксани.

Оксано, скажіть, будь ласка, кілька слів про своє нове відео.

Слова і музику до «Любов і Добро» написав талановитий співак та автор пісень Віктор Барчук. Це вже четверта наша дуетна пісня, але перший спільний відеокліп. Через мої щасливі сімейні обставини (навесні я стала мамою) робота над ним тривала довго. Щоправда, влітку ми вже відзняли відео, проте результат нас не вдовольнив. У тому варіанті не було у повній мірі показано те, що нам хотілося донести. Отже, довелося перезнімати. Зйомки проходили в Івано-Франківську, у Києві та вдома у Віктора. Зараз стосовно відео отримуємо багато теплих відгуків від людей різного віку, що безумовно дуже приємно.

У зв’язку з щасливими сімейними обставинами Ви призупинили творчу діяльність?

Ні. Звичайно, зараз вона не така активна, як раніше, але справ вистачає. Я майже закінчила роботу над дисертацією, вже, можна сказати, на шляху до її захисту. Також продовжую вести весілля та «Дитячий хіт-парад» на радіо «Дзвони». І, ясна річ, займаюся з дітками у гуртку художнього читання «Скарбниця Слова». Як Ви вже знаєте, мої учні неодноразово начитували різні твори для радіопрограм. Тепер ми з ними маємо намір здобувати сценічний досвід, який, між іншим, не менш важливий. Почала роботу і над новою піснею, але про неї розкажу іншим разом.

Оксана Сливка та Віктор Барчук - Любов і Добро

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю