Алена Че , 28 августа 2017 в 20:30

Прем’єра відео «Літній дощ» від TRACH

24 серпня співак Володимир Трач презентував нову пісню «Літній дощ» та відео на неї. Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від самого виконавця.

Володимире, для початку скажіть, будь ласка, кілька слів про свою нову пісню.

Пісня «Літній дощ» була написана ще у 90-х роках музикантом тернопільського гурту «Нічлава» Анатолієм Макарою. І от через роки лідер «Нічлави» Андрій Підлужний переробив її в дещо іншому варіанті та запропонував мені її заспівати. Звичайно я погодився, тому що вона романтична та повністю відповідає моєму відчуттю музики.

Разом з піснею Ви презентували зняте на неї відео. Де проходили зйомки?

Зйомки проходили у Тернополі. По-перше, і автори пісні, і я, її виконавець, звідси родом;, по-друге, Тернопіль- дуже красиве місто, але, незважаючи на це, незаслужено обділене увагою артистами та кліпмейкерами. Знімали з креативною тернопільською командою «Фото тайм». Співпрацею залишилися задоволені.

Головну роль у кліпі зіграла співачка та телеведуча Ірина Борисюк. Чому вирішили запросити саме її?

З Ірою ми разом виросли, знаємо одне одного з 5 років. Коли я запропонував Ірі знятися у моєму кліпі, вона одразу погодилася, за що я їй дуже вдячний. До речі, Іра внесла свою долю романтики, яку я хотів бачити саме у цьому відео.

«Літній дощ» став подарунком тернополянам до Дня Незалежності та до Дня міста. А які Ваші улюблені місця у Тернополі?

Мої улюблені місця- це Тернопільський став, набережна навколо озера і, звичайно, парки. Взагалі, я дуже люблю своє рідне місто, незважаючи на те, що вже багато років живу у Києві. Останнім часом помічаю, що Тернопіль осучаснюється і стає по-справжньому європейським містом. Це, безумовно, тішить.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю