Алена Че , 26 октября 2017 в 20:49

Прем’єра відео «Літаки» від гурту «Женя і Катя»

Нещодавно гурт «Женя і Катя» презентував відео на пісню «Літаки». Докладніше про це, а також про інші творчі новини та плани дізнаємося прямо зараз від самих виконавців.

Женю і Катю, для початку скажіть, будь ласка, як давно була написана пісня «Літаки» і що Вам хотілося донести з її допомогою?

Женя: Цю пісню ми написали ще півроку тому. Тоді ж і прийшла думка про те, що всі наші творіння можна порівняти з літаками, адже вони розлітаються по інтернет-порталах та радіостанціях, щоб нести людям радість, тепло і любов.

Чому саме на цю пісню Ви вирішили знімати відео?

Катя: Насправді ми не планували знімати відео, та одного дня нам написав молодий режисер з Луцька Олег Леонович і запропонував співпрацю. Олегові подобається пісня «Літаки», тому і вирішили знімати саме її. Зйомки проходили у Києві. Результатом ми залишилися задоволені. Кліп вийшов чуттєвий, і все, що нам хотілося донести, у ньому передано.

Над чим Ви зараз працюєте?

Женя: Працюємо над альбомом. До нього увійдуть пісні «Літаки» та «Не вистачає», які ми вже встигли оприлюднити, і декілька нових. Всього планується 9 композицій.

Катя: А ще нещодавно наш склад поповнився талановитими музикантами. Тепер ми вже не дует, а повноцінний гурт. До нас приєдналися басист Женя Кривунець і барабанщик Сашко Явдик. У такому складі ми виступили на фестивалях «Захід» (Львівська область), «Файне місто» (Тернопіль), «Бандерштат» (Луцьк), взяли участь у проекті телеканалу «М2» «Хіт-конвеєр». Зараз готуємося до туру містами України, який розпочнеться напочатку листопада. Точний графік концертів скоро з’явиться на наших сторінках у соціальних мережах, так що слідкуйте за анонсами.

Женя і Катя - Літаки

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю