Алена Че , 18 октября 2017 в 20:23

Прем’єра відео «Кольоровими» від Ліа

Днями співачка Ліа презентувала нову позитивну пісню «Кольоровими» та зняте на неї лірик-відео. Докладніше про це, а також про творчі плани дізнаємося прямо зараз від самої виконавиці.

Ліа, скажіть, будь ласка, кілька слів про свою нову пісню.

Музику до пісні «Кольоровими» написав відомий продюсер, керівник ФК «Маестро» Влад Сотников, текст- блогер та співачка Анна Фещенко, аранжування знаного у сфері шоу-бізнесу музиканта Андрія Тимощика. Спочатку заспівала її під гітару, потім додали більш сучасного звучання. Насправді вперше працювала з такою командою професіоналів, і результат повністю виправдав очікування. Презентували пісню на декількох концертних майданчиках, неодноразово переконалися у тому, що вона одразу заходить і заряджає позитивом. До того ж, «Кольоровими» вже встигла зазвучати на радіостанціях України. Зараз працюємо над реміксом на неї, який обіцяє бути ще драйвовішим. Також на «Кольоровими» нещодавно було знято лірик-відео. Є думки стосовно повноцінного кліпу.

Над чим іще Ви працюєте?

Опрацьовую свої давно написані пісні, роблю, можна сказати, роботу над помилками, і, звичайно ж, записую нові. Вже не за горами новорічні свята, які є, так би мовити, порою жнив для артистів. Отож працюю над концертною програмою, з якою можна було б виступати.

А як успіхи у Вашій педагогічній діяльності?

Все добре. Я викладаю вокал у студії «Open art studio». Займаюся з дітками віком від 7 до 16 років, маю 3 групи. Приватних уроків зараз не даю, не вистачає на них часу.

Кілька років тому Ви брали участь у телепроекті «Голос країни». Зараз слідкуєте за подібними шоу? Можливо, хотіли б спробувати себе ще раз?

Насправді не слідкую за вокальними телешоу і бажання знову брати в них участь не маю. Зараз мені значно цікавіше розвивати власну творчість і шукати свого слухача. Словом, я прагну до більшого!

ЛІА - КОЛЬОРОВИМИ (Lyric Music Video)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю