Алена Че , 11 сентября 2017 в 20:07

Прем’єра відео «Festival song» від гурту «Патроничі»

В останній день літа гурт «Патроничі» з Івано-Франківська презентував відео «Festival song». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від фронтмена гурту Андрія Гриньківа.

Андрію, скажіть, будь ласка, кілька слів про своє нове відео.

У відео «Festival song» ми прагнули показати фестивальні обличчя і досягли цього. Його оператором виступив Олексій Дзьомбак, який знімає всі наші концертні відео. Презентували роботу в останній день літа. Сподіваємося, вона стане приємним нагадуванням про цю прекрасну пору року.

А хто автор пісні «Festival song»?

Автором пісні «Festival song», як і всіх пісень гурту «Патроничі», є я. Вона написана на основі особистих вражень від різноманітних фестивалів, на які ми часто їздимо. За допомогою цього творіння я хотів донести те, що не варто сидіти вдома. Краще кудись виїздити, набиратися нових позитивних емоцій.

А Ваше літо-2017 було фестивальним?

Так. Цьогорічне літо було, як ніколи, фестивальним. Ми побували на «Вудсток», «Бандерштат», «Skyline» та інших. Всюди сподобалося. Тепер засядемо у студії і будемо працювати над новим матеріалом. Також планується декілька концертів, але про них дещо пізніше.

Патроничі - FESTIVAL SONG (Official Lyric Video)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю