Алена Че , 29 декабря 2017 в 10:37

Прем’єра відео «Фальшива любов» від гурту «Цвіт Кульбаби»

23 грудня на телеканалі української музики «М2» відбулася презентація нового відео гурту «Цвіт Кульбаби» «Фальшива любов». Про те, як це відео було знято, про відгуки стосовно нього, про плани на новорічні свята та про інші творчі задуми дізнаємося прямо зараз від лідера групи Василя Марущака.

Василю, для початку поділіться з нами своїми враженнями від знімального процесу Вашого нового відео.

Зйомки кліпу проходили у Львові. Ідея відео повністю належить режисеру Володимиру Шурубурі. Головні ролі у кліпі зіграли актори Львівського Драматичного Театру імені Леся Курбаса. Знімали у День студента. Ще й жартували, що у свято більшість відпочиває, а ми працюємо. Все пройшло без жодних ексцесів. До речі, «Фальшива любов»- це відео, яке ми відзняли найшвидше. От що значить співпрацювати з професіоналами!

Які відгуки стосовно відео?

Відгуки позитивні, однак помітно, що прихильники не чекали від нас серйозної пісні та відео. На мій погляд, це добре, адже потрібно розкриватися з різних сторін. І все ж поспішаємо усіх заспокоїти: від стьобу ми не відходимо. Наша наступна пісня буде жартівливою.

Під час новорічних свят плануєте працювати чи відпочивати?

У новорічну ніч у нас виступ на гірськолижному курорті «Буковель», на Старий Новий рік- концерт у Івано-Франківську, а 14-го лютого чекаємо всіх на сольному концерті у Львові.

Що побажаєте нашим читачам у 2018 році?

Бажаю, щоб усі були здорові, успішні, щоб, нарешті, настав мир в Україні. А ще хочу сказати: слухайте українську музику і приходьте на концерти гурту «Цвіт Кульбаби». Будемо раді Вас бачити.

ПРЕМ'ЄРА! ЦВІТ КУЛЬБАБИ - Фальшива любов (Official video)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю