Алена Че , 3 февраля 2018 в 17:31

Прем’єра відео «Доля» від Артема КАЯ

Наприкінці січня співак, автор власних пісень Артем КАЙ презентував відео на пісню «Доля». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від самого виконавця, а заодно й ближче з ним познайомимось.

Артеме, для початку скажіть, будь ласка, кілька слів про своє нове відео.

Почну з того, що до зйомок відео я морально готувався 2 місяці, а процес, так би мовити, фізичної підготовки зайняв усього 5 днів. Режисером відео став Владислав Радзіховський, який співпрацює з Олександром Пономарьовим, гуртом «Друга ріка» та іншими «зірками» української сцени. Знімали у камерній обстановці. Локаціями для зйомок були обрані київська студія та старовинна квартира. У кліпі змальовано зраду, але я закликаю глядачів на цьому не зациклюватися.Я дуже хочу, щоб під час перегляду відео кожен зміг знадати свою історію кохання.

А які у Вас залишилися враження від знімального процесу?

Чудові! Незважаючи на те, що зйомки розпочалися о 10 вечора і тривали до 11 ранку, всі були на драйві та позитиві.

Хто став головною героїнею кліпу?

Головною героїнею кліпу стала моя дівчина, Ліда. Разом ми пережили безліч різних ситуацій, тому у кліпі були максимально чесними.

Ваша дівчина має відношення до сфери шоу-бізнесу?

Так. Зараз Ліда є лідером кавер гурту «Chica Band», а також робить перші кроки як сольна співачка під псевдонімом Ліда LEE. До речі, ми разом навчаємося і постійно підтримуємо одне одного.

Пісня «Доля»- це Ваше авторське творіння?

Так. Скажу більше: це історія з мого життя. Взагалі, якщо у мене на душі камінь, всі емоції мені просто необхідно вилити у пісню.

Над чим Ви зараз працюєте?

Зараз працюю над новим синглом, який буде дещо іншим за настроєм. Також планую зняти на нього крутезне позитивне відео. Маю намір презентувати все це ближче до літа.

Ну а тепер розкажіть, як давно Ви почали займатися музикою?

Музикою я займаюся з 7 років. Саме тоді я почав вчитися грати на скрипці. Звісно, досить дивний вибір для хлопця, але, повірте, мене до того ніхто не змушував. А діло було так: до нашої школи прийшла вчителька з музичної школи з метою набрати учнів до свого класу. На прослуховуванні всі мали заспівати пісеньку «В траве сидел кузнечик». І от вчителька сказала, що музичний слух у мене є, і запропонувала вчитися грати на скрипці. Пам’ятаю, мене тоді переповнила радість, і вже ввечері я повідомив мамі, що хочу піти до музичної школи. 2011 року в моєму рідному місті Южноукраїнську (Миколаївська область) відбувалися зйомки відомого телешоу «Караоке на Майдані». Я переміг в одній з програм! Це і стало поштовхом до того, щоб зайнятися вокалом професійно. Я пішов до театру естрадної пісні «Галатея» (керівник - Ірина Манзенко), а через рік вступив до Київської Муніципальної Академії Естрадного та Циркового Мистецтв.

Після вдалого старту у програмі «Караоке на Майдані» Ви продовжили брати участь у талант-шоу, чи не так?

Так. Я брав участь у 5-му сезоні шоу «Х-Фактор», і навіть потрапив до тренувального табору. На певному етапі я покинув шоу, але результатом залишився задоволений. Проект дав мені певну впізнаваність і розуміння того, що запорука успіху- це авторський репертуар.

Як давно Ви почали писати пісні?

Це пішло ще з дитинства, коли я почав писати вірші. Спочатку вони були досить примітивними, а десь років у 20 я почав писати серйозні тексти. А коли почав вивчати в академії музичну грамоту, тоді й спробував себе у написанні музики.

У Вас є хобі не пов’язані з музикою?

Так, це футбол. Почав захоплюватися ним також у дитинстві. Граю і дотепер. Взагалі мене цікавлять всі види спорту, що пов’язані з м’ячем: волейбол, баскетбол, теніс та інші.

Які Ви любите книги та фільми?

Можу без перебільшення назвати себе кіноманом. Не люблю лише фільми жахів, але не подумайте, що я боюягуз, просто всі вони побудовані на різких голосних звуках, а для музиканта це досить шкідливо. У дитячі та шкільні роки читав художню літературу. Як і більшість підлітків, захоплювався «Гаррі Поттером». Зараз більше цікавлять психологічні та мотиваційні книги. Нещодавно прочитав «10 секретів щастя», почерпнува з цієї книги багато для себе корисного.

Ви прихильник активного чи пасивного відпочинку?

Я за те, аби поєднувати активний і пасивний відпочинок. Дуже класно, наприклад, поїхати у теплі краї і грати там у різноманітні рухливі ігри, зокрема у пляжний волейбол.

І наостанок, повідайте нам історію свого псевдоніму.

Взяти псевдонім Артем КАЙ мені порадив мій молодший брат. Справа в тім, що у моєму житті був період, коли через певні життєві обставини я мав «холодне серце». Та потім я зустрів ту дівчину, якій вдалося цей лід розтопити. Зараз я щасливий у коханні, і реалізовую себе у творчості. Тож усім бажаю бути коханими та кохати, тоді і реалізовувати себе у будь-якій сфері буде набагато простіше і приємніше.

Артем КАЙ - Доля [ПРЕМ'ЄРА КЛІПУ]

Загрузка...
Интер - программа на неделю