Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 24 ноября 2017 в 13:22

Прем’єра відео «Добрий ранок, Україно» від Наталі Папазоглу

Днями співачка Наталя Папазоглу презентувала довгоочікуване відео на пісню «Добрий ранок, Україно». Докладніше про це, а також про деякі творчі плани дізнаємося прямо зараз від самої виконавиці.

Наталю, для початку поділіться з нами своїми враженнями від знімального процесу нового відео.

Зйомки мого нового відео проходили у Львові і тривали 3 дні. Працювала з уже перевіреною командою, тому підлаштовуватись одне під одного нам було легко. У кліпі повністю відсутній гламур, натомість присутні вуличні танці. Таким чином ми хотіли показати позитивні емоції сучасної молоді, яка зараз творить нову історію нашої країни.

Вже друге відео Ви знімаєте у Львові. Чому обираєте саме це місто?

На відміну від Києва Львів- дуже атмосферне місто. Від нього просто-таки віє українською культурою. А ще, як відомо, у Львові безліч красивих місць, достойних екранізації. У своєму відео ми показали ті місця, які ще не встигли відзняти інші режисери.

Які відгуки Ви отримуєте стосовно відео?

Наразі відгуки лише позитивні. Про те, що буде відео на пісню «Добрий ранок, Україно», я говорила ще влітку, тому найчастіше пишуть, що нарешті дочекалися. Насправді ми й збиралися презентувати його саме восени. Влітку всі й так перенасичені сонячними емоціями, а от зараз саме їх бракує. Також люди дякують за українську музику. Це найприємніше, адже означає, що вони хочуть чути пісні рідною мовою.

Над чим Ви зараз працюєте?

Як і більшість артистів, готуюся до новорічних свят. Вже з 15 грудня плануються виступи. Також я нещодавно відзняла ще одне відео на англомовну пісню, зіграла у ньому 2 зовсім протилежні ролі. Подробиць розповідати не буду. Скажу лише, що цій роботі пророкують велике майбутнє.

Наталія Папазоглу — Добрий Ранок, Україно!

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю