Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 11 октября 2017 в 21:23

Прем’єра відео «Ідеали» від гурту «Навігатор» та Віктора Винника

Днями львівський гурт «Навігатор» з фронтменом гурту «Мері» Віктором Винником презентували відео на спільну пісню «Ідеали». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від фронтмена «Навігатора» Ореста Пруса.

Оресте, скажіть, будь ласка, кілька слів про дебютну пісню та відео гурту «Навігатор».

Гурт «Навігатор» є наступником гурту «Карбон», який нещодавно припинив своє існування. «Ідеали»- це наша дебютна робота. Пісня була написана ще весною. Вона про те, що багато з нас, почувши обіцянки з телеекранів та біл-бордів, створює собі ідеалів, які на їхню думку, мають вирішити всі проблеми, але насправді це далеко не так. Часто ставлення до виборця та його проблем змінюється після отримання крісел та портфелів, тому сліпо вірити їм не варто. Зйомки кліпу на пісню «Ідеали» проходили у двох локаціях Львова: клубі «Левел» та ресторані «Балатон». Режисер відео- Роман Гамкало.

Як виникла ідея залучити до співпраці Віктора Винника?

Так вийшло, що Віктор почув цю пісню на ранній стадії. Під час обговорення ми вирішили, що маємо виконати її разом. Особисто я залишився задоволений кінцевим результатом, оскільки Віктор додав пісні свого, особливого звучання.

Пісню «Ідеали» можна вважати автобіографічною?

Ні. Це абстрактна історія. У дитинстві, як і у багатьох, у мене були кумири від Висоцького до Бетмена, але у пісні йдеться не про дитячі мрії, а про наше сьогодення.

Над чим Ви зараз працюєте?

Не так давно минула пора фестивалів, яка у нас була досить насиченою. Тепер потрібно представити цілісну сольну програму, яку ми збираємось показати у форматі клубних виступів. Саме над нею ми зараз і працюємо.

Змінивши гурт Ви змінили і своє ім’я. З чим це пов’язано?

Створивши гурт «Навігатор», я вирішив виступати під справжнім ім’ям, оскільки саме зараз справжньою є і моя музика.

NAVIGATOR (НАВІГАТОР) і Віктор Винник(МЕРІ) - ІДЕАЛИ (official video)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю