Алена Че , 28 сентября 2017 в 11:55

Прем’єра відео «Де ти?» від Хельги

Нещодавно чернівецька співачка Helga представила відео на авторську пісню «Де ти?». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від самої виконавиці, заодно і ближче з нею познайомимося.

Helga, для початку розкажіть, будь ласка, як була написана Ваша нова пісня?

«Де ти?»- це моє дебютне авторське творіння. Насправді на сцені я давно, проте завжди виконувала пісні інших поетів і композиторів. На написання власних пісень мене надихнуло навчання у «Вокальній академії Олександра Пономарьова». Олександр неодноразово наголошував на тому, що писати може кожен, варто лише почати і розвиватися. Як виявилося, він був правий. Поштовх до творчості я відчувала завжди, але ніколи не ставилася до цього серйозно.

Що Ви хотіли донести за допомогою пісні «Де ти?»?

Ця пісня вийшла доволі драматичною. За її допомогою я хотіла донести, що справжнє кохання вічне, тому, якщо у цьому житті два люблячих серця з якихось причин не разом, у наступному вони обов’язково воз’єднаються.

Нещодавно Ви презентували відео на пісню «Де ти?». Скажіть кілька слів про нього.

Пісню «Де ти?» мені хотілося представити у повній мірі. Саме для цього й потрібна була серйозна відео-робота, яка максимально передавала б зміст пісні. З такими думками я звернулася до відомого українського кліпмейкера Влада Разіховського. Він та його креативна команда зробили все якнайкраще. Зйомки проходили у Києві та передмісті Києва. Тривали 2 дні. Відео набрало безліч позитивних відгуків в інтернеті. Дехто навіть називає його романтичною містикою.

Чи став успіх пісні «Де ти?» поштовхом до написання нових пісень?

«Де ти?»-дебютна, проте не єдина авторська пісня у моєму творчому доробку. Наразі у мене їх три. Є ще «Обійми мене» та «У тобі». Їх уже можна знайти в інтернеті. У майбутньому на одну з них, а може й на обидві, планую зняти відео.

Над чим Ви зараз працюєте?

За освітою я- викладач і перекладач з англійської, тому мені цікаво написати авторську англомовну пісню.

Ваш натхненник Олександр Пономарьов деякий час був «тренером» популярного вокального телешоу. А як Ви ставитеся до участі у подібних проектах?

Насправді ніяк. Я- взагалі не конкурсна людина. Замість різноманітних змагань мені значно цікавіше присвячувати час розвитку та просуванню власної творчості.

А як перекладач та викладач Ви продовжуєте розвиватися?

Так. Я займаюся перекладами та викладаю в онлайн-школі.

У Вас є хобі?

Так. Насправді музика- це і є моє хобі. Вона не стала моєю основною професією, та, незважаючи на це, продовжує супроводжувати мене по життю. Ще дуже люблю подорожувати. Завдяки своїй роботі маю можливість регулярно відвідувати різні країни і це безумовно тішить.

Які Ви любите книги та фільми?

Люблю книги по саморозвитку, у яких завжди можна знайти відповіді на питання, що хвилюють. Однак зараз віддаю перевагу, так би мовити, легкому чтиву. Приблизно так само і з фільмами. Дивлюся або глибоке кіно, про яке говорять «їжа для мозку», або легкі комедії, які допомагають розслабитися та підіймають настрій. Серед улюблених фільмів «Англійський пацієнт», «Піаніст» та багато інших.

Знаю, що у Вас підростають двоє дітей. Вони вже проявляють себе творчо?

Так. Мій старший син Олег, якому 10 років, активно займається вокалом, бере участь у різноманітних творчих проектах. Молодша донька Марія, якій 2 роки, дуже любить танцювати, не боїться телекамери. Те, що діти розвиваються творчо, мені, звісно, приємно, проте, чи стане це їхньою майбутньою професією, час покаже.

HELGA - Де ти... ( Прем'єра, 2017 )

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю