Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 23 августа 2017 в 12:31

Прем’єра соціально-мистецької відеороботи присвяченої Дню Незалежності України - «Історія успіху»

До Дня Незалежності талановиті діти Львова спільно з співачкою Маріанною Ільків та телеведучим Ростиславом Пелехом підготували українцям музичний подарунок!

Нова пісня «Історія успіху», написана у поп-стилі, не залишить байдужим навіть найвибагливішого слухача. Родзинкою композиції стала вокальна партія дітей різного віку. Ця пісня буде для Вас мотивацією та навчить боротися із труднощами..

«Для мене музика – це сенс мого життя. Часом, коли поганий настрій або кепські справи – допомагає лише вонаодразу дає стимул крокувати вперед», - зазначив Ростислав Пелех.

Маріанна Ільків вважає:«У світі є багато можливостей і лише Вам вирішувати ким Ви будете у ньому. Думаю, що ця пісня допоможе людям навчитися долати усі перешкоди та зайняти свою нішу у житті.»

Зірковий дует Ростислав та Маріанни створено нещодавно після неодноразової участі у концертах та фестивалях.

Автор пісні Тетяна Мосціцька каже:«Історія успіху» - це трендова пісня, яка пропагує не бути лінивим та впевнено крокувати до своєї мети. Вона присвячена усім українцям, які прагнуть у житті чогось кращого, світлого та хочуть щоб оточуючі частіше усміхалися».

Метою проекту є закликати українців самовдосконалюватися та розвивати свою країну. Вірити у те, що ти робиш та мотивувати до діяльності інших.

Зйомки кліпу на пісню «Історія успіху» проходили у Львові унепростих погодніх умовах.Та ні часове обмеження, ні літня спека, ні втома дітей не повпливали на якість відеокліпу та задумку режисера.

Ідея висвітлення соціально-мистецького проекту «Історія успіху» виникла миттєво. Прогулюючись містом Ростислав та Маріанна разом з режисером зуміли знайти спільну мову. Головною умовою відеороботи була популяризація дитячої творчості у різних галузях.

У пісні «Історія успіху» є такі слова : «Це легко не можливо пройти, для здійснення мети треба йти»! Саме ці слова акцентують увагу на тому, що мрія просто так не здійсниться,лишень непосильна праця та віра допоможуть досягнути бажаного. Ці слова є основним меседжем пісні – поділився задумом кліпу Ростислав Пелех.

Режисером роботи виступив львівський телережисер Ростислав Бабій у співавторстві з Андрієм Караповським.

Ростислав Бабій (режисер кліпу) :«Вважаю, що потрібно завжди йти до своєї цілі, здійснювати свої мрії та вірити тільки у краще, радіти життю. Саме тому ми й вирішили створити соціально-мистецьку відеороботу, у якій покажемо, що не можна здаватися та засмучуватись, коли у Вас щось не виходить. Ця робота покаже, що таке успіх та як до нього йти. Щирі емоції та яскраві усмішки дітей обіцяють запам’ятатися на довго»

Талановиті діти Львова спільно з Маріанною Ільків та Ростиславом Пелехом - Історія успіху

Прем'єра! Соціально-мистецький кліп «Історія успіху» [OFFICIAL MUSIC VIDEO]

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю