Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 28 ноября 2017 в 14:15

Прем’єра синглу «Поки ніхто не бачить» від Макса Пташника

Днями львівський музикант Макс Пташник презентував новий сингл «Поки ніхто не бачить», який увійде до його 2-го міні-альбому. Докладніше про це, а також про інші творчі новини дізнаємося прямо зараз від Макса, заодно й ближче з ним познайомимося.

Максе, для початку скажіть, будь ласка, кілька слів про свою нову пісню та про альбом, до якого вона увійде.

У міні-альбомі «Буденна пересічна драма» я розповідаю історію яка починається після закінчення тривалих стосунків. Він складається з 5 пісень, які поділені на 3 блоки. «Поки ніхто не бачить» входить до першого. В ній ідеться про те, що після розриву стосунків зовні людина показує що добре, але наодинці з собою таки погано. Другий блок «Ноти сумніву» про те, як людина шукає відповіді на одвічні питання, чому так сталося, і взагалі, що таке любов. А от у третьому блоці «Виклик» вона приходить до висновку, що потрібно багато працювати над собою для того, аби бути щасливим.

Над чим Ви зараз працюєте?

Працюю над живою концертною програмою, над повноформатним альбомом, який планую випустити у наступному році і, звичайно, продовжую шукати себе у музиці.

Нещодавно Ви виступили на «Битві оркестрів» в Одесі і відіграли акустичний концерт у Львові. Розкажіть про це докладніше.

У шоу «Битва оркестрів» змагалися 2 оркестри «НАОНІ» та «Odessa City Orchestra». Разом з обома оркестрами я виконав свою пісню «Воля». Безумовно це цікавий досвід, адже моє творіння вперше прозвучало в оркестровому аранжуванні. Мій акустичний концерт відбувся 17 листопада у День студента у центрі Андрея Шептицького, який нещодавно відкрився в Українському Католицькому Університеті. Атмосфера була дуже затишною. Завітало близько 100 людей, на що я, зізнаюся, не очікував.

А ще не так давно Ви перемогли у конкурсі «Ідентифікація» від радіо «Сковорода». Чому вирішили взяти у ньому участь?

Півроку я працював у США. Повернувшись в Україну, я відвідав акустичний фестиваль у Львові. Там і познайомився з одним із засновників радіо «Сковорода» Артемом Галицьким. І от Артем позначив мене у соціальній мережі у пості про цей конкурс. Це й наштовхнуло взяти у ньому участь. Мені давно припав до душі вірш Лесі Українки «Contra Spem Spero» і я вирішив покласти його на музику. Саме моє творіння набрало найбільшу кількість голосів у журі та слухачів, і мені пощастило перемогти у конкурсі. Завдяки цьому я разом з володарями 2-го та 3-го місць гуртом «Патроничі» та Остапом Панчишиним мали нагоду виступити у Києві на одній сцені з відомими гуртами «Pianoбой», «Скай» та багатьма іншими.

Ну а тепер повідайте нам, як Ви почали займатися музикою?

Ще у 2-му класі мама відвела мене в музичну школу, де я опановував гру на фортепіано. Не скажу, що мені це дуже подобалося, проте було цікаво. Пізніше у мене виявилися здібності до співу і я почав відвідувати уроки вокалу. У підлітковому віці я став вчитися грати на гітарі. Тоді ж і зрозумів, що саме цей інструмент мені подобається найбільше.

Після школи Ви вирішили пов’язати своє життя з музикою?

Після 9-го класу я намагався вступити на естрадний вокал до львівського музичного училища, але не вийшло. Потім музика мене, звісно, цікавила, однак я від неї відійшов. Став більше уваги приділяти вивченню англійської мови. По закінченні школи я вступив до одного з польських ВНЗ (спеціальність- авіаційна логістика). Та вже на 2-му курсі зрозумів, що це не моє, і, що я хочу повернутися до музики. У Польщі разом з приятелями створили гурт «InGrey». Саме під час існування цього гурту я переконався, що можу не лише виконувати свої пісні під гітару, а й створювати до них якісні аранжування, і, що у пісні для мене важлива не тільки мелодія, а і текст, тому і вирішив повернутися в Україну і писати україномовну музику. До речі, у квітні цього року я видав свій дебютний міні-альбом «Обіцянка кінця самотності».

У Вас є хобі, не пов’язані з музикою?

Я люблю командні види спорту: футбол, баскетбол і тому подібне. А взагалі основну частину мого часу займає все ж таки музика.

Які Ви любите книги та фільми?

Читаю екзистенціоналізм. Мені цікаво подивитися на світ через призму іншої людини. Дивлюся комедії, документалістику, фантастику, арт-хаус. А взагалі все залежить від настрою. Якщо хочеться подумати, обираю серйозні книги та фільми, якщо ж розслабитися- комедії.

Ви- прихильник активного чи пасивного відпочинку?

Активного. Не розумію, як можна кудись їхати, аби тільки їхати чи цілими днями лежати на пляжі. Мені більше імпонують гори, де можна більш цікаво та різноманітно відпочивати.

Пташник - Поки ніхто не бачить

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю