Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 25 июля 2017 в 11:08

Прем’єра пісні «Знак» від Христини Лугової

Днями співачка, автор власних пісень Христина Лугова презентувала нову пісню «Знак». Про те, що хотілося донести за допомогою цієї пісні, про те, чим вона особлива для виконавиці, а також про інші творчі новини дізнаємося прямо зараз від самої Христини.

Христино, скажіть, будь ласка, що Ви хотіли донести до слухачів за допомогою своєї нової пісні?

Ця пісня про те, що деколи ми ігноруємо знаки долі, оскільки боїмося чогось незвіданого. Та часто буває так, що від цих знаків нікуди не втечеш, і, коли ми до них все ж таки прислухаємося, все виходить якнайкраще. А взагалі пісня «Знак» стала експериментом. Вона записана виключно з живими інструментами. Презентувала пісню на «Дуже радіо» (м. Львів). Якось одразу налаштувалися з ведучим «на одну хвилю», тому все пройшло легко і невимушено.

Також вперше Ви зробили обкладинку до своєї пісні. Скажіть кілька слів про це.

Так. Обкладинку до пісні «Знак» зробила дизайнер Оксана Кравченко. Знаки долі здатні накрити нас як морські хвилі. Оксана якнайточніше передала це у своїй роботі.

Які відгуки стосовно пісні?

Наразі стосовно пісні лише схвальні відгуки. Одна жінка написала у соціальній мережі, що слухає «Знак» нонстопом і намагається вловити кожен момент. Даний коментар мене дуже вразив, оскільки цієї жінки я зовсім не знаю.

Нещодавно відбувся Ваш сольний концерт. Чи залишилися Ви ним задоволені?

Так. Мій сольний концерт відбувся 25 травня. Я, нарешті, представила свою авторську програму. Залишилася задоволена, оскільки до цього йшла дуже довго. Також цей концерт додав мені ще більше стимулу і натхнення, тому в найближчих планах записи нових пісень і нові виступи.

Христина Лугова - Знак

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю