Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 24 октября 2017 в 20:53

Прем’єра пісні «Запалимо світ» від гурту «Хочу ЩЕ»

Нещодавно львівський гурт «Хочу ЩЕ» презентував нову мотивуючу пісню «Запалимо світ». Про те, як вона була написана, дізнаємося прямо зараз від вокалістки гурту Наталі Чабан, заодно й ближче з нею познайомимося.

Наталю, для початку розкажіть, будь ласка, як була написана Ваша нова пісня?

Всі свої пісні ми пишемо самостійно. Не стала винятком і «Запалимо світ». Музика до неї народилася ще минулого року на одній з репетицій. Пізніше додали електронного звучання, написали позитивний мотивуючий текст. Отак, власне, і вийшла пісня.

Чи буде знято кліп на неї?

Гадаю, так. Щоправда, над кліпом ми ще не думали, однак вважаємо, що пісня варта екранізації. Натомість ми всерйоз замислились над відео на інше наше творіння «Їдемо». Хочемо залучити до роботи над ним прихильників своєї творчості, тому просимо всіх бажаючих надсилати нам свої ідеї. Деталі на наших сторінках у соц. мережах.

Над чим іще Ви працюєте?

Як завжди працюємо над новим матеріалом, всіляко намагаємося експериментувати з музичними стилями. Замислюємся про те, щоб видати ЕП-альбом. Щоправда, пісні у нас досить різні і не так просто їх об’єднати, але ми постараємося.

Ну а тепер розкажіть, як давно Ви займаєтеся музикою?

Музикою я займаюся з дитинства. Закінчила музичну школу по класу фортепіано, співала сольно і у хорі, брала участь у різноманітних конкурсах. Вступивши після школи до Львівської Політехніки, я майже одразу долучилася до творчого життя університету, виступала на різноманітних студентських заходах. Якось у гуртожитській мережі я познайомилася з Тарасом, який був діджеєм в гурті і вони шукали вокалістку. Я прийшла на репетицію. Так і утворився гурт «Хочу ЩЕ»! (назву гурту придумала я).

Наскільки я розумію, у Львівській Політехніці Ви здобували не музичну освіту. Не шкодуєте про те, що не вступили до творчого навчального закладу?

Ні, бо саме завдяки Львівській Політехніці я зустріла талановитих музикантів і разом займаємось творчістю.

А про сольну кар’єру ніколи не замислювалися?

Насправді замислювалася, але, оскільки я сама не пишу ні текстів, ні музики, мені значно комфортніше співати у гурті.

Яка у Вас спеціальність і чи розвиваєте Ви себе в ній?

Моя спеціальність- прикладна лінгвістика. Зараз вона дуже стає мені в пригоді. Достатньо заробляти музикою поки що не вдається, тому окрім неї я займаюся перекладами з англійської.

У Вас є хобі, про які ми ще не знаємо?

Так. Це танці. Раніше відвідувала хореографічну школу, де вивчала народні, бальні та сучасні танці. У студентські роки танцювала в університетському народному ансамблі. Зараз у хореографії перерва, але згодом планую до неї повертатися. Також люблю подорожувати, мрію об’їздити весь світ. Подобаються різні види відпочинку. З величезним задоволенням відпочиваю на морі і з не меншим задоволенням підіймаюсь на гірські вершини .

Які Ви любите книги та фільми?

Читаю психологію, пара-психологію, філософію. Дуже подобаються твори Паоло Коельо. У підлітковому віці, як і більшість моїх ровесників, захоплювалась «Гарі Поттером». Зараз художню літературу читаю рідко, оскільки вважаю, що від книг по саморозвитку значно більше користі. З фільмів зазвичай обираю комедії та фентезі. Не люблю бойовиків та жахів, однак разом з коханим деколи їх дивлюся.

Ваш коханий має відношення до творчості?

Ні. Він деякий час був менеджером нашого гурту, але зараз працює в іншій сфері. Та, незважаючи на це, коханий завжди мене підтримує, за що йому дуже дякую.

Хочу ЩЕ! - Запалимо світ (Official audio)

Хочу ЩЕ! – Їдемо (офіційне аудіо)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю