Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 29 августа 2017 в 15:19

Прем’єра пісні «За любов’ю» від гурту «Light Club Pro»

Нещодавно гурт «Light Club Pro» з міста Борислава (Львівська область) презентував нову пісню «За любов’ю». Про те, хто її автор, та, що хотілося донести в цій пісні, дізнаємося вже зараз від учасника гурту Ігоря Марчишина. А також, ближче познайомимся з Ігорем та його творчістю.

Ігорю, для початку скажіть, будь ласка, хто автор Вашої нової пісні, та, що Ви хотіли донести в ній?

Музику до пісні написав я, текст- ще один учасник гурту Дмитро Савчук. І саме через неї ми хотіли донести розуміння того, що часто кожен з нас заглиблюється в світ ілюзій та відволікається від основних ідей на другорядні речі, але перш за все, слід йти за основною Божою чеснотою, яка є імпульсом в житті для кожного з нас , і якою, власне, і є любов.

Які відгуки стосовно пісні?

Приємно,що є багато слухачів! Відгуки позитивні. Більшість з них рекомендує нам зняти ще й відео кліп. Що ж, будемо всіляко намагатися це зробити!

Як у Ваше життя прийшла музика?

Насправді музичної освіти я не маю, але музика надихала мене з ще з раннього дитинства. Я співав на різноманітних концертах у дитячому садочку, у школі, в училищі, у ВНЗ. У 2012-му році разом зі товаришами створив християнський гурт «Метаморфозіс», який проіснував 5 років. Потім у моєму житті був складний період, під час якого з’являлися думки про те, аби покинути музику. Та от на початку 2017-го мій давній товариш Дмитро Савчук показав мені один із своїх нових текстів. Я відповів, що у мене є до нього мелодія. Ось так і народилася дебютна композиція гурту «Light club Pro» - «Спогад». Через деякий час доля звела нас з талановитим і творчим аранжувальником Дмитром Тертишним, з яким зараз активно співпрацюємо.

Знаємо, що пісня «Спогад» прозвучала у відомому музичному телепроекті. Скажіть кілька слів про це.

Пісню «Спогад» ми показали відомому продюсеру та телеведучому Ігорю Кондратюку. Вона йому сподобалася, і нас запросили виступити у рубриці «Новий хіт» проекту «Караоке на Майдані». Від цього виступу у нас залишилися виключно гарні та позитивні емоції. А після нашої участі у «Караоке на Майдані» пісня зазвучала на радіостанціях Борислава та Дрогобича і Стрия.

Чому Ваш гурт має назву «Light Club Pro»?

Таку назву ми обрали не випадково, оскільки вона є відображенням того, що ми робимо і саме доносимо через призму своїх пісень. «Light» у перекладі на українську означає «легкий»,«світлий», «позитивний». Саме це ми і несемо людям. «Club»- місце нашої зустрічі зі слухачами. Ну а «Pro» означає те, що незважаючи на відсутність музичної освіти, ми все одно творимо,і прагнемо до професіоналізму. І бажаємо, щоб інші також повірили в себе і в те, що вони теж можуть творити музику і пісні.

А у християнській музиці Ви продовжуєте розвиватися?

Так. Нещодавно разом з талановитою дівчиною і хорошою подругою Юліанною Сич ми зробили і записали спільну пісню про Бога «Знаю», яка має глибокий зміст і несе в собі добро і позитив людям.

Яка у Вас освіта?

Після 9-го класу я вступив до вищого професійно училища ВПУ№19 м.Дрогобич. Спеціальність- оператор комп’ютерного набору. На той час мене дуже цікавили сучасні технології. Потім навчався у Дрогобицькій Духовній Семінарії. Завжди був потяг до духовності і я вирішив пізнати її глибше, та зреалізувати свій духовний потенціал.

У Вас є хобі, не пов’язані з музикою?

Так. Це футбол. Цікаво не лише вболівати за відомі команди, а й грати самому. Також люблю рибалити, кататися на велосипеді та просто гуляти милуючись природою.

Які Ви любите книги та фільми?

Читаю духовну літературу, психологію, поезію і прозу літературних класиків. З сучасних письменників подобається Пауло Коэльо. Дивлюся історичне кіно, мелодрами, інколи, як і більшість хлопців, бойовики, але обираю лише тільки ті фільми, які можуть чомусь навчити.

Ви спілкуєтеся з прихильниками своєї творчості?

Звичайно,дуже вдячний їм! Якщо людям подобається наша творчість, не бачимо причин з ними не спілкуватися. До того ж, з відгуків і рекомендацій прихильників можна почерпнути багато корисного.

LIGHT CLUB PRO - ЗА ЛЮБОВ'Ю

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю