Алена Че , 5 сентября 2017 в 21:23

Прем’єра пісні «Вірні завжди» від Христини Панасюк і Фроста

Днями співачка, автор власних пісень та волонтер Христина Панасюк разом з офіцером морської піхоти Фростом презентували пісню «Вірні завжди». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від Христини.

Христино, розкажіть, будь ласка, як була написана пісня «Вірні завжди»?

На написання цієї пісні мене надихнула поїздка на схід України, а саме у Широкіно, що поблизу Маріуполя. Там я познайомилася з батальйоном морської піхоти. В процесі спілкування зрозуміла, що всі у ньому вірні своїй присязі. Особливо вразило те, що багато солдатів з Криму. Свої враження я вилила у пісню. Ось так і народилася «Вірні завжди».

Цю пісню Ви виконуєте не сама. Скажіть кілька слів про свого партнера.

Цю пісню я виконую разом з офіцером морської піхоти Валентином, який має позивний Фрост. Коли ми познайомилися, Валентин розповів мені, що раніше читав реп, і хотів би заспівати зі мною. Написавши пісню про морську піхоту, я зрозуміла, що мої слова було б добре доповнити чоловічими, і запропонувала Валентинові виконати «Вірні завжди» разом.

Чи буде Ваша співпраця мати продовження?

Наразі сказати важко, в залежності від написання нових пісень , проте знаю точно, дружити ми будемо)) Ну а якщо з’явиться пісня, яку зможемо виконати разом, з радістю це зробимо.

Христина Панасюк & FROST - Вірні завжди

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю