Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 19 августа 2017 в 22:21

Прем’єра пісні «Вечірній Київ» від гурту «Тобі Здалося»

Днями гурт «Тобі Здалося» презентував нову пісню «Вечірній Київ». Про те, як вона була написана, дізнаємося прямо зараз від вокалістки та автора пісень гурту Іванни Попович, заодно й ближче з нею познайомимося.

Іванно, для початку розкажіть, будь ласка, як була написана Ваша нова пісня?

Гадаю, ця пісня рано чи пізно мала у мене народитися, адже я- киянка і дуже люблю своє місто. Та все ж таки писалася вона, можна сказати, на замовлення, що я роблю вкрай рідко. Мені запропонували написати щось для збірки пісень про Київ протягом певного проміжку часу. Сподіваюся, ця збірка побачить світ якнайшвидше.

Які Ваші улюблені місця у Києві?

Моє улюблене місце- парк Слави на станції метро «Арсенальна». Люблю бувати там саме ввечері. Звідти Київ видно як на долоні. Споглядаючи його, я часто надихаюся новими творчими ідеями.

Над чим Ви зараз працюєте?

Працюємо над новим звучанням. Прагнемо того, щоб наші нові пісні не були схожі на попередні. До речі, «Вечірній Київ»- це перший крок. Наш дебютний альбом був з акцентом на акустику, а от у цій пісні ми використали електроніку. Також плануємо відіграти сольний концерт у Києві.

Вже майже промайнуло літо, багате на різноманітні фестивалі та конкурси. Ви були десь задіяні?

Так. Наше фестивальне літо розпочалося наприкінці травня з «Дня вуличної музики» у Києві, потім побували на фестивалях «Височанка» на Житомирщині, «Під дідовими липами» на Полтавщині, «ШЕ.fest» на Черкащині. Звідусіль повернулися з приємними враженнями і запрошеннями на наступний рік.

Ну а тепер розкажіть, як давно Ви займаєтеся музикою?

Музикою я займаюся з 6 років. Саме тоді батьки записали мене до вокального ансамблю. З того часу я не уявляю свого життя без музики. Після 9-го класу я вступила до Музичного Коледжу імені Глієра, зараз навчаюся у магістратурі Інституту мистецтв Київського університету ім Б. Грінченка.

А коли Ви почали писати пісні?

Писати пісні я почала у 15 років. Спочатку вони, ясна річ, були примітивними, та років у 18, за словами викладачів, я вже вийшла на належний рівень. Деякий час замислювалася про сольну кар’єру, але згодом зрозуміла, що співати під мінус мені не цікаво- хочеться живої музики.

І Ви вирішили створити гурт?

Насправді це сталося випадково. Якось ми з друзями вирішили поїхати в Карпати. Серед друзів був і теперішній гітарист «Тобі Здалося» Анатолій Кубарєв. Одного вечора під час відпочинку я запитала у присутніх, чи вміє хтось грати на гітарі. Анатолій відповів, що він. Мене це, зізнаюся, здивувало, оскільки товаришували ми давно, але я про це не знала. Так, власне, і був створений гурт «Тобі Здалося».

Яку творчу подію Ви вважаєте своїм офіційним стартом?

Починали ми, як і багато колективів, з виконання каверів, виступали на різноманітних заходах. Два роки тому нас запросили виступити на концерті, присвяченому Дню Соборності. Треба було виконати патріотичну пісню, але у нашому репертуарі на той час таких не було. І тоді я наважилася запропонувати своє авторське творіння «Заберіть руки від України». Наш виступ усім сподобався, і з того часу ми почали записувати авторські пісні. Минулої осені презентували дебютний альбом. Він, як я вже говорила, вийшов з акцентом на акустику.

Окрім суто авторських пісень у Вашому репертуарі є композиція, написана на вірш українського класика. Скажіть про це кілька слів.

Якось нас запросили взяти участь у проекті «Ще пісня», присвяченому великому Кобзареві Тарасові Григоровичу Шевченку. Треба було написати пісню на його вірші. Я обрала вірш «І стеля та на папері». До речі, до мене за нього, наскільки я знаю, ще ніхто не брався.

Як Ви ставитеся до того, аби написані Вами пісні з’явилися у репертуарі інших виконавців?

Можливо колись і буду писати на комерційній основі, проте пісні, які сама виконую, не віддам нікому, адже всі вони для мене як рідні діти.

У Вас є хобі?

Так. Це театр. Раніше грала у театрі «Намисто», зараз задіяна у мюзиклі «Одна ніч» за твором Миколи Васильовича Гоголя, поставленому театром «ВНЕ СТЕН». А взагалі музика для мене і робота, і хобі. Окрім розвитку власної творчості я викладаю вокал у музичній школі, а також даю приватні уроки.

Які Ви любите книги і фільми?

Читаю виключно сучасну українську літературу. Знайома з творчістю багатьох письменників, проте одного улюбленого виділити не можу. Дивлюся фільми різних жанрів. Головне, щоб вони були якісними.

Ви- прихильниця активного чи пасивного відпочинку?

Активного. Цього літа не було жодних вихідних, які би я провела вдома.

Тобі Здалося - Вечірній Київ

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю