Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 6 октября 2017 в 20:24

Прем’єра пісні «Цієї осені» від гурту «Патроничі»

28 вересня Івано-Франківський гурт «Патроничі» презентував нову пісню «Цієї осені». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від фрондмена групи Андрія Гриньківа.

Андрію, скажіть, будь ласка, кілька слів про свою нову пісню.

Пісня «Цієї осені» вийшла ностальгічною, оскільки в ній ідеться про шкільну та студентську дружбу. Зараз вона, як ніколи є актуальною, оскільки саме восени люди найчастіше поринають у спогади. Пісня за звучанням легша, ніж наш попередній альбом «Знаєш, чуєш, бачиш», і це нас дуже тішить.

Чи буде знято кліп на цю пісню?

На рахунок кліпу поки що нічого сказати не можу, проте знаю точно, що незабаром ми поїдемо в тур містами України на підтримку цієї пісні. Зробимо серію «Лампових концертів», графік та місця проведення скоро повідомимо у соціальних мережах. Виступати будемо з повністю оновленою, легкою за звучанням програмою. Ці концерти проходитимуть у формі квартирників, і атмосфера на них, сподіваємося, буде теплою. Саме тому ми й назвали їх «ламповими».

А які відгуки стосовно пісні «Цієї осені»?

Реакція на цю пісню позитивна. Вже у перший день вона набрала близько 200 прослуховувань. Багато людей цитують рядки з неї. Це означає, що пісня зачепила, і, що піднята в ній тема є актуальною.

А Ви спілкуєтеся зі шкільними та університетськими друзями?

Так. Троє учасників гурту «Патроничі» з однієї школи, тому без перебільшення можу сказати, що нас об’єднала саме школа. Університет я закінчив зовсім недавно (навчався в Інституті Туризму Прикарпатського Національного Університету імені Василя Стефаника), тому зв’язок з університетськими друзями ще не встиг обірватися. До речі, пісню «Цієї осені» я написав побувавши на шкільному випускному у друзів. Насправді такі речі завжди надихають.

Патроничі - Цієї осені (new single 2017)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю