Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 8 мая 2017 в 20:26

Прем’єра пісні «Ти вільна» від DI

Нещодавно співачка, автор пісень, викладач продюсерського центру «Стар тім» (м. Івано-Франківськ) DI презентувала нову пісню «Ти вільна». Про те, як вона була написана, дізнаємося прямо зараз від самої Діани. Заодно і ближче з нею познайомимося.

Діано, для початку розкажіть, будь ласка, як була написана Ваша нова пісня?

Музика і слова до пісні мої, але довершити пісню допоміг Женя Чичановський, аранжування Романа Калина. «Ти вільна»- це пісня про те, що кожна людина має розум і свобідну волю, ніхто не має права нав’язувати свою думку та порушувати цілісність особистості.

Цю пісню можна вважати автобіографічною?

Ні. Вона була написана на основі спогадів з дитинства. Що ж стосується безпосередньо мене, то я наразі займаюся улюбленою справою і почуваюся цілком вільною.

Як давно Ви займаєтеся музикою?

Музика прийшла в моє життя ще в дитинстві. Я відвідувала різні гуртки, а також займалася вдома. У 14 років придбала свій перший синтезатор і самостійно його опанувала. Коли мені було 16 років, випадково знайшла в інтернеті інформацію про Ірину Батюк та її вокальну школу. З’явилося бажання в ній займатися. Так і сталося.

І з того часу Ви активно співпрацюєте з Іриною Батюк?

Так. З вересня минулого року я викладаю естрадний вокал у продюсерському центрі «Стар тім», який заснувала Ірина Іванівна Батюк. Працюю з дітьми різного віку: від 8 до 19 років.

Ваші учні вже можуть похвалитися творчими успіхами?

Так. Мої учні беруть активну участь у різноманітних конкурсах, фестивалях і концертах. Нещодавно для однієї із своїх учениць я написала пісню. В планах поїхати з нею на серйозний конкурс.

Знаємо, що написані Вами пісні є у репертуарі не лише українських виконавців. Скажіть кілька слів про це.

У 16 років я завдяки інтернету познайомилася з італійським електронним проектом “MadItaly” і написала для них пісню. Чесно кажучи, не знаю, як зараз складається доля цього проекту, проте пісня свого часу виконувалася хлопцями на багатьох концертах. Також хочу відзначити дівоче тріо «Фреш» з Івано-Франківська. З моєю авторською піснею ”Fly like an angel” дівчата увійшли у півфінал дитячого «Євробачення-2014». А ще я нещодавно написала пісню, яка, сподіваюся, стане у майбутньому неофіційним гімном Івано-Франківська. Виконую її разом зі співачками та викладачками «Стар тім» Ольгою Борин, Уляною Маляр та вихованцями нашого продюсерського центру. До речі, днями відбулася презентація відео на цю пісню.

А взагалі Вам легко писати для інших виконавців?

Звісно, для інших виконавців писати важче, аніж для себе, оскільки потрібно підлаштовуватись під їхній стиль і враховувати їхні побажання, але мені це вдається. До речі, ніхто з виконавців, для яких я писала, ні в чому мене не обмежував, за що їм величезне дякую.

Наскільки я розумію, зараз Ви- студентка. Здобуваєте музичну освіту?

Так. Музично-педагогічну. Навчаюся на заочному відділенні Чернівецького Національного Університету імені Юрія Федьковича.

У Вас є хобі?

Так. Я вивчаю англійську мову. Як Ви вже зрозуміли, мені подобається писати нею тексти до пісень. А ще у вільну хвилину люблю потанцювати.

Які Ви любите книги та фільми?

Люблю біографічне кіно. Завжди надихаюся історіями успіху його героїв. Книги, цікавлять мене менше. Можливо тому, що не можу довго всидіти на одному місці, а можливо й тому, що ще не знайшла свій жанр.

Ви- прихильниця активного чи пасивного відпочинку?

Активного, Дуже люблю їздити на велосипеді, плавати, ходити у гори. Все це додає сил та натхнення.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю