Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 17 ноября 2017 в 13:25

Прем’єра пісні «Світ тепла» від Юлії Рипновської

Днями співачка, автор пісень, керівник школи естрадного мистецтва «Karparation» Юлія Рипновська презентувала нову пісню «Світ тепла». Про те, як вона була написана, дізнаємося прямо зараз від самої виконавиці, заодно й ближче з нею познайомимося.

Юліє, для початку розкажіть, будь ласка, як була написана Ваша нова пісня?

Все почалося з того, що мій знайомий аранжувальник Мар’ян Гловяк, більш відомий як ді-джей Glova, показав мені свою нову демку. Вона мені сподобалась настільки, що одразу захотілося до неї щось написати. Текст народився дуже швидко- десь за годину часу. Загалом пісня вийшла легкою і позитивною. Сподіваюся, вона підніматиме людям настрій.

Над чим Ви зараз працюєте?

Насправді зараз я більше приділяю увагу своїм учням, але й про розвиток себе як виконавиці не забуваю. До речі, саме учні спонукають мене робити це активніше. На уроках вони часто запитують, чому я майже не виконую свої пісні. Наразі я працюю над двома авторськими піснями, маю намір презентувати їх найближчим часом.

А як Ви почали займатися музикою?

Музика манила мене з самого дитинства, оскільки я зростала у співочій родині. Мій тато- музикант, а старша сестра- відома співачка, заслужена артистка України Наталка Карпа. Я ходила до музичної школи, де опановувала гру на фортепіано, але провчилася там лише 3 роки. Після школи навчалася на перукаря-стиліста у львівській філії Київського Національного Університету Культури та Мистецтв, пізніше здобувала освіту у Львівському Національному Університеті імені Івана Франка (спеціальність- музичний керівник і диригент хорового мистецтва) та у Львівській Політехніці (спеціальність- управління навчальними закладами). У студентські роки та рік по закінченні навчання співала у гурті «Glamour», продюсером якого є Наталка Карпа. Пізніше була заснована школа естрадного мистецтва «Karparation». Зараз я є її керівником і викладачем вокалу.

З людьми якого віку Ви займаєтеся?

Зараз у нашій школі 50 учнів. Це переважно діти та підлітки від 5 до 16 років. Наші учні регулярно беруть участь у різноманітних творчих проектах як у Львові, так і за його межами.

Хтось із Ваших учнів брав участь у популярних вокальних телешоу?

Так. Наша учениця Anastel брала участь у популярному телеконкурсі «Крок до зірок», організованому Михайлом Поплавським. Зайняла 1-е місце у своїй категорії. Зараз Настя продовжує активно розвиватися як співачка. Переконана, у неї все вийде.

Нещодавно Ви почали вести відео-блог. Скажіть кілька слів про нього.

Блог я активно не веду, оскільки не вистачає на це часу. Маю намір ділитися у ньому своїм досвідом з тими, хто лише починає займатися вокалом. Викладачем, який може навчити всьому, я себе не вважаю, оскільки переконана, що кожен з нас має завжди вдосконалюватися, але, сподіваюся, мої знання і вміння стануть для когось корисними.

У Вас є хобі, не пов’язані з музикою?

Так. Це вишивка бісером. Вишиваю малюнки з картинок, придбаних у спеціальних магазинах. Наймасштабніша моя робота- ікона Святий вечір. Зараз працюю над композицією, на якій буде зображена скрипка. Любов до вишивки передалася мені від бабці по татовій лінії. Завжди дивувалася, як вона, маючи велику родину й чимале господарство, знаходила час на те, щоб вишивати прекрасні картини,рушники, сорочки!

Які Ви любите книги і фільми?

Зізнаюся, раніше читати не любила, але з недавніх пір мені стало це подобатися. Можливо, подорослішала, можливо, знайшла своїх авторів. Нещодавно відкрила для себе львівську письменницю Людмилу Когут. Вона пише змістовні життєві історії. Останнім часом разом з дітьми люблю дивитися мультики. Взагалі сучасна мультиплікація тішить своєю яскравістю, драйвом і позитивом.

Ви- прихильниця активного чи пасивного відпочинку?

Все залежить від настрою та пори року. Влітку більше подобається плавати у морі та засмагати на пляжі. Взимку ж віддаю перевагу активному відпочинку. Люблю ходити у гори, мрію навчитися кататися на лижах.

Ваш чоловік і діти якось проявляють себе творчо?

Мій чоловік- футболіст. Музичної освіти він не має, проте у нього хороший музичний смак, тому я завжди прислухаюся до його думки. Синочкам лише 4 та 5 рочків. Вони дуже люблять співати і танцювати, але, чи займатимуться музикою, час покаже.

RYPNOVSKA - Світ тепла

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю