Алена Че , 26 января 2018 в 19:41

Прем’єра пісні «Синочку сину» від Лани Данчук

 Нещодавно прикарпатська співачка та педагог Лана Данчук презентувала нову пісню «Синочку сину». Про те, як вона була написана, а також про інші творчі новини дізнаємося прямо зараз від самої виконавиці.

Лано, розкажіть будь ласка, як була написана Ваша нова пісня?

Слова до пісні «Синочку сину» написав Василь Фесюк, музика та аранжування Руслана Мартинюка. Взагалі у цього творіння цікава історія. З Василем Фесюком я познайомилася влітку на концерті у Нижньому Вербежі (Коломийський район). Тоді він запропонував мені пісню «Не ревнуй». А нещодавно Василь запросив мене виступити на своєму творчому вечорі у Чернівцях. За тиждень до концерту Василь зателефонував і сказав: «У мене є для тебе пісня. Ніхто душевніше, ніж ти, її не заспіває». Як Ви вже помітили, лірика мені близька, тому погодилася виконати її, адже важко втримати сльози передаючи глибокий зміст пісні, де матері на подвір'я привозять мертвого сина, який загинув захищаючи нашу Україну. За 3 дні пісня була готова і саме на творчому вечорі Василя Фесюка відбулася її презентація.

Над чим зараз працюєте?

Зараз разом з учнями активно готуємося до концерту «Вокальної школи Лани Данчук», який відбудеться 4 лютого у місті Тисмениця. На ньому прозвучать новорічні пісні, колядки та щедрівки. Нагадаємо таким чином людям про минулі свята.

А хтось із Ваших учнів може похвалитися творчими досягненнями?

Так. Восени минулого року у «Вокальній школі Лани Данчук» був створений квартет «Цьомчики». Його перший виступ відбувся на нашому концерті у Листопаді. Мама одного з учасників квартету виклала відео з цього заходу у соціальній мережі. Воно набрало більше 2000 переглядів. Результатом ми задоволені. Будемо продовжувати у тому ж дусі.

Лана Данчук - Синочку, сину (м.Чернівці) ПРЕМ'ЄРА 2018

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю