Алена Че , 2 сентября 2017 в 14:03

Прем’єра пісні «Серце у вогні» від групи «Едвін Друд» та Ірини Якубовської

Днями група «Едвін Друд» та солістка групи «Tange Irine» Ірина Якубовська презентували спільну пісню «Серце у вогні». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від Ірини.

Ірино, розкажіть, будь ласка, як виникла ідея записати дуетну пісню з групою «Едвін Друд»?

Текст і музику до пісні «Серце у вогні» написав вокаліст «Едвін Друд» Сергій Пилипчук. Взагалі-то вона мала бути на іншу тему, але одного прекрасного вечора повня надихнула Сергія на те, щоб написати пісню про місяць і, звісно, про кохання. Другий, жіночий, голос у цю композицію просто-таки напрошувався, і ми заспівали її разом. Чому Сергій вирішив зробити дует саме зі мною? Відповідь проста. Ми з Сергієм - чоловік і дружина.

Як оцінили Ваш дует слухачі?

Оцінили добре. До речі, про пісню «Серце у вогні» схвально відгукувалися як музиканти, так і ті, що особливо вразило, хто до музики не має жодного відношення.

Чи маєте намір і надалі записувати дуети?

Насправді «Серце у вогні» - це не перша наша спільна робота. Ми вже виконували різні кавери, записали різдвяну пісню. Саме зараз творити щось спільне не плануємо, оскільки кожен зайнятий власними проектами, проте ідея стосовно нового дуетного творіння може виникнути будь-коли. Якщо таке станеться, обов’язково втілимо це в реальність.

Едвін Друд – Серце У Вогні (feat. Tange Irine) (офіційне аудіо)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю