Алена Че , 31 января 2018 в 13:13

Прем’єра пісні «Щастя моє» від Олега Чигера

 29 січня прикарпатський співак та педагог Олег Чигер презентував нову пісню «Щастя моє». Докладніше про це, а також про деякі творчі плани дізнаємося прямо зараз від самого виконавця.

Олеже, для початку скажіть, будь ласка, кілька слів про свою нову пісню.

Слова і музику до пісні «Щастя моє», як і до моєї попередньої роботи «Різдво і Новий рік» написала Катерина Шестацька, зведення команди «Indigo Music». Взагалі ця пісня є для мене особливою. По-перше за допомогою неї я дякую своїй коханій дружині Вірі за те, що минулого року вона подарувала мені сина Іллю. По-друге, «Щастя моє» дуже сучасна й драйвова. Вона стала переломним етапом у моїй творчості.

Які відгуки стосовно пісні?

Пісню я презентував на декількох Івано-Франківських телеканалах і радіостанціях, заспівав на одному з концертів на Буковелі і, звісно ж, поширив у соціальних мережах та на музичних сайтах. Наразі отримав лише схвальні відгуки від прихильників своєї творчості та колег по сцені. Зокрема привітала з прем’єрою відома співачка Наталка Карпа. Насправді я буду радий і критичним зауваженням. У кожного свої смаки та бачення музики, тому почути різні думки безмірно цікаво.

Над чим Ви зараз працюєте?

Прекрасні події, які відбуваються у моєму житті, надихнули мене на творчість. Зараз я працюю над авторською піснею. Гадаю, наступною презентуватиму саме її. Не стоїть на місці і моя концертна діяльність. Протягом лютого я часто виступатиму на Буковелі, а також сприятиму виступам «зірок» українського шоу-бізнесу. Та про це все докладніше поговоримо згодом.

Олег Чигер - Щастя моє

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю