Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 12 апреля 2017 в 09:17

Прем’єра пісні «Сансара» від Олега Солов’я

Львівський виконавець Олег Соловей презентував нову авторську пісню «Сансара» Про те, як вона була написана, а також про інші творчі новини дізнаємося прямо зараз від самого Олега.

Олеже, розкажіть, будь ласка, як була написана Ваша нова пісня?

На написання цієї пісні мене надихнули дві життєві ситуації. По-перше, спілкування з легковажними дівчатами, в голові у яких лише гламур і вітер; по-друге, випадок на дорозі, який коштував життя мені і моїй дівчині. Пісня писалася досить довго. Переробляв її декілька разів, оскільки постійно чогось бракувало. І от, нарешті, настав той час, коли можу виставити пісню на розсуд слухачів. Сподіваюся, вона їм сподобається.

Чи буде знято кліп на цю пісню?

Пісню я планую презентувати на радіо і, звісно, поширювати в інтернеті. Чи буде знято на неї кліп, наразі однозначно сказати не можу. Буду спостерігати за відгуками слухачів.

Над чим Ви зараз працюєте?

Працюю над новим матеріалом. Нещодавно обладнав домашню студію звукозапису, так що, нарешті, ні від кого не залежу. Також разом зі своєю дівчиною Анастасією Карпчук продовжуємо знімати наш відео-блог. Не так давно виклали ролики про прес і про 8 березня. Найближчим часом обов’язково потішимо чимось новим не менш цікавим.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю