Алена Че , 11 января 2018 в 11:29

Прем’єра пісні «Різдво і Новий рік» від Олега Чигера

Днями прикарпатський співак та педагог Олег Чигер презентував пісню «Різдво і Новий рік». Докладніше про це, а також про інші творчі новини та плани дізнаємося прямо зараз від самого виконавця.

Олеже, для початку скажіть, будь ласка, кілька слів про свою нову пісню.

Слова і музику до пісні «Різдво і Новий рік» написала талановита авторка Катерина Шестацька. Мені подобається те, що в одній композиції вона об’єднала два величних свята, які є для мене і для багатьох українців особливими. Новорічних та різдвяних пісень у моєму репертуарі ніколи не було, і от, нарешті, ця ситуація виправилася. Стосовно пісні я отримав безліч позитивних відгуків, вже встиг виконати її на кількох новорічних концертах та корпоративах, а також вона зазвучала на радіостанціях Прикарпаття.

Як Ви зустріли Новий рік та Різдво?

Новий рік традиційно зустрів на сцені. Був ведучим та виступав у якості співака на концерті у готелі «Radisson blu resort Bukovel», що на Буковелі. Познайомився у новорічну ніч з відомою українською співачкою Світланою Тарабаровою. Можна сказати, здружилися з нею. А ще цієї казкової ночі зі мною була моя кохана дружина Віра. Отже, мені вдалося поєднати улюблену роботу і спілкування з коханою, що безумовно тішить. На Різдво, як і годиться, був з родиною, проводив час з Вірою, з нашим сином Іллею, який народився минулого року, зі своїми батьками та з батьками Віри.

Над чим Ви зараз працюєте?

Найближчим часом презентуватиму ще одну пісню «Щастя моє». Взагалі вважаю, що «Різдво і Новий рік» та «Щастя моє»- це нова сторінка у моїй творчості, адже дані композиції звучать більш сучасно, ніж те, що я робив раніше.

А як справи у вихованців «Вокальної школи Олега Чигера»?

Чудово. Під час новорічних та різдвяних свят мої учні задіяні у багатьох творчих заходах, напередодні Нового року дехто з них знявся у телепрограмі «Новорічний подіум». Протягом минулого року вихованці моєї вокальної школи займали призові місця у різноманітних конкурсах. На цей рік у нас також безліч планів. До речі, можливо, що когось із моїх учнів побачите у популярному вокальному шоу «Голос. Діти». Словом, буде цікаво, тому слідкуйте за анонсами.

Олег Чигер - Різдво і Новий рік

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю