Алена Че , 2 сентября 2017 в 14:03

Прем’єра пісні «Рано чи пізно» від гурту «Дикі серцем»

У День Незалежності нашої країни гурт «Дикі серцем» презентував нову пісню «Рано чи пізно». Докладніше про неї, а також про творчі плани дізнаємося прямо зараз від фронтмена групи Романа Миляна.

Романе, скажіть, будь ласка, кілька слів про свою нову пісню.

Пісня «Рано чи пізно» насправді була написана досить давно. Презентувати її мали також раніше, але за деяких обставин не вийшло. Оскільки вирішили цей сингл зробити «незалежним», логічно оприлюднити його було саме у це свято.

Чому Ви називаєте цей сингл незалежним?

Тому, що він викладений у вільному доступі. Далеко не всі пісні «Диких серцем» можна безкоштовно скачувати. Така собі «незалежність» від роялті за нашу творчість, а точніш подарунок прихильникам.

Що Ви хотіли донести за допомогою цієї пісні?

Пісня «Рано чи пізно», як і наша попередня робота «Маскарад», на соціальну тематику. З її допомогою ми в черговий раз хочемо нагадати, що нам усім не треба звинувачувати у своїх бідах інших, критикувати владу, яку, до речі, самі ж обирали, а потрібно докладати більше й більше зусиль для того, щоб змінювати себе і країну на краще. Рано чи пізно настане той час, коли все зміниться на краще, але тільки усі ми відповідальні за те, як швидко прийдуть зміни, і якими ці зміни будуть. Головне не опускати руки.

Над чим Ви зараз працюєте?

Продовжуємо працювати над обіцяними ЕП-альбомами, які утворять один єдиний лонгплей з двох абсолютно різних частин. Пісні в ньому мають бути «добрим» і «злим» (позитивними-ліричними і соціальними-гострими). Лірична частина логнгплею вже майже готова, зараз працюємо в студії над соціальними піснями. Наступний сингл, який ми оприлюднимо, скоріше за все, буде позитивним, адже слухачі від нас цього дуже чекають. Продовжуємо експерементувати з саундом, який раніше не був притаманним «Диким Серцем», потроху дичіємо, але залишаємось з серцем та душею

А як наразі Ваша концертна діяльність?

Фестивальне літо закінчилось, починається пора клубних виступів. Найближчим часом плануємо декілька концертів, однак в першу чергу зараз маємо намір знайомити прихильників з новими піснями майбутнього лонгплею. Робимо це поступово, щоб на момент випуску нового альбому наші прихильники добре знали слова пісень, адже, як і всім виконавцям, нам приємно, щоб на концертах підспівували.

Дикі Серцем - Рано чи пізно

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю