Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 7 ноября 2017 в 14:14

Прем'єра пісні «Полетіла» від Маріанни Ільків

Відома українська співачка Маріанна Ільків (м. Львів) випустила нову запальну пісню «Полетіла». Пісня вже звучить на просторах інтернету.

Її пісні звучать на кількох континентах. Поет, композитор. Солістка вищої категорії військового духового оркестру Національної академіі сухопутних військ ім. гетьмана П.Сагайдачного. Засновниця Мистецької школи «ILkiv School», де навчається близько 70 дітей, відома українська співачка Маріанна Ільків.

«У пісні йдеться про те, щоби люди жили почуттями , серцем. У наш час дуже важливі щирі емоції. Усі звикли ховатися за різними масками, лицемірством. Особливо у великих містах. Чим більше у людей справ – тим більше вони закриті у собі і забувають про добро, любов, про своїх других половинок. Люди занадто грузнуть у своїх справах і бояться проявляти справжні почуття. Якщо є симпатія до людини не потрібно боятися її проявити, бо кохання і музика - це вічність», - розповідає Маріанна

«Полетіла» - це новий трек, який змушує кожного затанцювати. Поки що це просто нова пісня. Але в планах все більше проектів і починань.

Пісня скоро буде в ротації на радіо.

Маріанна Ільків - Полетіла

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю