Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 18 февраля 2018 в 19:41

Прем’єра пісні «Обійми» від Наталки Вишиванки

 У подарунок до Дня усіх закоханих співачка з Тернополя Наталка Вишиванка презентувала пісню «Обійми». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від самої виконавиці.

Наталко, для початку розкажіть, будь ласка, як була написана Ваша нова пісня?

Як і кожну молоду дівчину, мене хвилює не лише навчання та розвиток власної творчості, а й тема кохання. Та, незважаючи на це, пісень про це прекрасне почуття у моєму репертуарі досі не було. І от ми з батьком Іваном Виспінським вирішили виправити ситуацію. Якось татові потрапив до рук вірш поетеси Олесі Лісової, і він написав до нього музику. Потім ми показали пісню відомому у місті музиканту Ігорю Ващишину. Він створив до неї аранжування, а його брат Володимир виконав партію саксофону.

Які відгуки стосовно пісні?

Відгуки позитивні. Безмірно вдячна всім, хто пише. Однак я відкрита і до аргументованої критики, оскільки постійно працюю над собою і над визначенням власного стилю.

На яку аудиторію розрахована Ваша творчість?

Перш за все моя творчість розрахована на молодь, оскільки я вважаю, що кожен має творити для свого покоління. Переконана, це виглядає найприродніше.

Як Ваші успіхи у конкурсах та в концертній діяльності?

У квітні минулого року я брала участь в конкурсі академічного співу, який проходив у Києві. Зайняла 1-е місце. Регулярно виступаю на міських фестивалях і концертах. Окрім цього працюю над новими піснями, так що, думаю, у нас з Вами ще буде нагода поспілкуватися.

ОБІЙМИ - Наталка Вишиванка (2018 Новинка)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю