Алена Че , 24 ноября 2017 в 22:33

Прем’єра пісні «Не забудь» від «Ladies' trio»

Днями львівський колектив «Ladies' trio» презентував авторську пісню «Не забудь». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від учасниці колективу Іванни Вівчарик, заодно й ближче з нею познайомимося.

Іванно, для початку скажіть, будь ласка, кілька слів про свою нову пісню.

Пісня написана на вірш відомого українського поета Богдана Стельмаха, музика - учасниці нашого тріо Іванни Савюк, соло на скрипці ще однієї нашої учасниці Ольги Верхоляк. Вперше цю пісню ми виконали 16 лютого на сольному концерті разом з Академічним інструментальним ансамблем "Високий замок" у Львівській Філармонії. Отримавши багато позитивних відгуків від глядачів, вирішили її записати. Аранжування до пісні зробив Михайло Олійник. Взагалі робота над нею тривала довго. Від версії, виконаної у лютому, пісня помітно відрізняється, адже і ми, і Михайло добре попрацювали над її вдосконаленням.

Чи буде знято кліп на цю пісню?

Наразі складно однозначно сказати. Звичайно, нам би цього дуже хотілося, проте ще потрібно добре обдумати всі деталі.

Над чим Ви зараз працюєте?

Готуємося до різдвяних концертів з оркестром "LeoBand Orchestra" і до сольних виступів під час новорічних свят. Працюємо над відповідним репертуаром.

Ну а тепер розкажіть, як давно Ви займаєтеся музикою?

Музикою я займаюся з дитинства. З 6-ти років почала відвідувати музичну школу, де опановувала гру на фортепіано. Вокал також завжди був поруч. Я співала у шкільному хорі та ансамблі. Після школи вступила до Калуського Коледжу Культури і Мистецтв (спеціальність- народне пісенне мистецтво), потім продовжила навчання у Львівському Національному Університеті імені Івана Франка, факультет Культури і Мистецтв.

А як Ви потрапили до колективу «Ladies' trio »?

Під час навчання в університеті я співала у складі тріо «Крайня хата». Пізніше мої колеги по «Крайній хаті» через щасливі сімейні обставини не могли продовжувати діяльність у колективі. Тоді я запропонувала співати разом своїй подрузі Олі Верхоляк, а потім до нас приєдналася і Іванка Савюк. У такому складі ми вже 2 роки. Назву ж «Крайня хата» з часом, як Ви вже знаєте, було змінено на «Ladies' trio».

Окрім роботи у тріо Ви займаєтеся педагогічною діяльністю. Скажіть кілька слів про це.

Моя педагогічна діяльність розпочалася у народному домі «Просвіта», потім мене запросили у телевізійний продюсерський центр «Кадрики». Зараз я викладаю вокал дітям та підліткам від 3 до 16 років. Мої учні регулярно беруть участь та займають призові місця у різноманітних регіональних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Викладати мені дуже подобається, адже передавати свої знання та вміння - це приємна і, головне, потрібна справа.

У Вас є хобі, не пов’язані з музикою?

Так. Це вишивка хрестиком. Моя бабуся була шевкинею, і я завжди з радістю їй допомагала. Зараз на вишивку у мене залишається мало часу, але кидати її я не збираюся. Мрію самостійно вишити справжню українську вишиванку.

Які Ви любите книги та фільми?

Читаю романи, дивлюся мелодрами та історичне кіно. Однак на книги і фільми знову ж таки бракує часу.

Ви- прихильниця активного чи пасивного відпочинку?

Все залежить від того, наскільки у мене був насичений робочий графік. Якщо дуже втомлена, обираю пасивний відпочинок у спокійній домашній обстановці, якщо ж ні, з задоволенням їзджу у гори і активно відпочиваю з друзями.

Ladies` TRIO - Не Забудь

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю