Алена Че , 8 сентября 2017 в 22:11

Прем’єра пісні «Не ревнуй» від Лани Данчук

Нещодавно співачка та педагог Лана Данчук з Прикарпаття презентувала нову пісню «Не ревнуй». Докладніше про це, а також про інші новини дізнаємося прямо зараз від неї самої.

Лано, скажіть будь ласка, хто автор Вашої нової пісні?

Музику до пісні «Не ревнуй» написав Руслан Мартинюк, текст- Василь Фесюк. А діло було так. Якось я виступала на концерті поблизу Коломиї, ведучим якого був Василь. Саме на тому концерті ми й познайомилися. Як виявилося, Василь пише тексти до пісень, співпрацює з багатьма відомими виконавцями, а ще він- хороший знайомий композитора та аранжувальника Руслана Мартинюка, пісні на музику якого я виконую. Василь сказав, що йому сподобався мій голос і тематика моїх пісень, і, що у них з Русланом є для мене спільне творіння. Запропонована пісня припала мені до душі, і я з радістю погодилася її записати. Вперше виконала цю композицію на концерті до Дня Незалежності у рідному місті Тисмениця. Реакція публіки була позитивною.

А чи траплялися Вам ревниві хлопці?

На щастя, таких не траплялося. Сама я, як і кожна дівчина, трохи ревнива, однак до крайнощів жодного разу не доходило.

Над чим Ви зараз працюєте?

Нових пісень поки що не записую, оскільки повністю пішла у педагогіку. З початку навчального року я- вчитель молодших класів у школі села Нові Кривотули Тисменицького району. Зараз у мене 1-й клас. Крім цього, звісно, не залишаю і свою вокальну школу. Зовсім скоро ми зберемось після канікул і візьмемося за роботу.

Лана Данчук - Не ревнуй

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю