Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 14 ноября 2017 в 12:02

Прем’єра пісні «Не для тебе» від ді-джея Маляра та Едні

Днями ді-джей Маляр (Ярослав Малихін) та співачка Едні (Надія Гасюк) випустили спільний трек «Не для тебе». Докладніше про це дізнаємося просто зараз від Едні.

Едні, розкажіть, будь ласка, як була написана пісня «Не для тебе»?

З ді-джеєм Маляром мене влітку познайомили київські талановиті саундпродюсери Ost&Meyer, з якими ми вже на той час співпрацювали. У Ярослава було демо пісні з готовою мелодією, написаною Микитою Богдановим із Ost&Meyer, але потрібен був ще текст і ,звісно ж, вокал. Отже, Ярослав звернувся до мене. Пісня сподобалася мені своєю нестандартністю: синкопована ритміка та цікаве аранжування додавали пісні «родзинки». Мені потрібно було декілька тижнів щоб завершити роботу над текстом. З записом вокалу допомагав відомий львівський саунд-продюсер та автор хіта «Просто Танцюй» Андрій Бакун, за що велике йому дякую. Подальша робота над треком відбувалася вже на студії Ost&Meyer у Києві. Над треком Ярослав працював спільно з Микитою Богдановим та Вадимом Поротковим. Робота над піснею тривала від літа, і от, нарешті ми її презентуємо. Як я і говорила, пісня вийшла дещо нестандартною – як в плані музики, так і в плані тексту. Отже, дуже цікаво як сприймуть її слухачі.

А що Ви хотіли донести за допомогою тексту?

Це пісня про те, наскільки складними бувають почуття. Часом буває так, що хоч і розумієш, що це «не твоя» людина, все одно хочеться з нею залишитися. Це суперечливі почуття, боротьба між розумом і серцем. «Я не для тебе, але з тобою буду я» - ось головний мотив пісні. Самі стосунки зображені як гра, коли ти робиш свій хід і не знаєш що на тебе чекає далі-перемога чи програш. Мені здається, багато хто переживав подібну ситуацію.

DJ MalYar & Vilna Kasa Feat. Edny - Не Для Тебе

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю