Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 29 января 2018 в 13:07

Прем'єра пісні «Наш час» від Erômin

 Erômin (Євген Єрьомін) - яскравий представник українського поп-модерну 21 століття, послідовник Метамодерну - стану, коли ви можете чесно відчувати задоволення від усього. Де світ і культура як один загальний потік змістів, які є частинами загальної істини.

Нещодавно Erômin повернувся з Китаю, де став вже досить популярним завдяки епатажному гурту в якому довгий час гастролював в якості фронтмена. Залишивши яскраві хутра та LED костюми в Азії, вирішив розпочати сольну кар‘єру в Україні. Зараз Erômin працює над українським альбомом, де музику та вірші до своїх творів пише сам. Erômin дуже вірить в нову українську музику та підтримує вітчизняну культуру. В релізі у співака на цей час 3 треки, але зовсім скоро, а саме на початку весни, ми зможемо почути альбом молодого виконавця. Усі хіти що створює Erômin близькі по духу слухачам, адже щирість і реальні почуття ніколи не вийдуть з моди. Важливо, що Erômin вільно пише свої пісні трьома мовами, а це обіцяє бути дуже цікавим в нових українських реаліях.

Треки «Птахи» та «Шукаю тебе», що вже випустив Erômin, встигли зацікавити та завоювати популярність як серед шанувальників творчості Erômin, так і серед програмних директорів радіостанцій країни. Зараз артист та його команда готуються до зйомок кліпу на нову пісню «Наш час». Чим здивує Erômin у кліпі «Наш час» глядачі зможуть побачити зовсім скоро ! Слідкуйте за новинами !

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю